Dostawy i usługi związane z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd.”
GMINA KLUCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410025
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410025/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 11:53
- Lokalizacja
- Klucze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-729fd939-dbbe-4f60-8c03-b184f17e194b
- Identyfikator
- 6371998059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410025 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy i usługi związane z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.4.2.) Miejscowość: Klucze
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-310
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.8.) Numer faksu: 0326428052
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-729fd939-dbbe-4f60-8c03-b184f17e194b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410025
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00281451
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy i usługi związane z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy i usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach
Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2.
Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
3. Zamówienie obejmuje:
a) Zakup urządzeń UTM - 4 szt.
b) Zakup usługi wdrożenia urządzeń UTM -1 szt.
c) Zakup autoryzowanego szkolenia z zakresu dostarczonych urządzeń UTM-1 szt.
d) Zakup serwera plików NAS typu rack -1 szt.
e) Zakup systemu DLP -1 szt.
f) Zakup usługi wdrożenia systemu DLP -1 szt.
g) Zakup autoryzowanego szkolenia z systemu DLP-1 szt.
h) Zakup systemu NAC-1 szt.
i) Zakup usługi wdrożenie systemu NAC -3 szt.
j) Zakup licencji na system SIEM-1 szt.
k) Zakup usługi wdrożenia systemu SIEM -1 szt.
Dostawa powyższego sprzętu informatycznego i oprogramowania obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku
nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
31214100-0 - Przełączniki
48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MV-IT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492334677
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 372018,42 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00327658/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 372018,42 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |