Dostawa dwóch kamer reporterskich z osprzętem

Telewizja Polska S.A. w likwidacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410050
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410050/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:59
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-303858fb-a1e6-46c9-a707-fb877d382870
Identyfikator
5210412987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kamery telewizyjneSprzęt filmowy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410050 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa dwóch kamer reporterskich z osprzętem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska S.A. w likwidacji

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300000

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: J.P. Woronicza 17

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-999

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbzizp@tvp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-303858fb-a1e6-46c9-a707-fb877d382870

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410050

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 202814-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa dwóch kamer reporterskich z osprzętem

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamkorderów.

3.9.) Główny kod CPV: 32240000-7 - Kamery telewizyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

32321100-0 - Sprzęt filmowy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 4Visions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 951-235-31-66

4.3.3.) Ulica: Środkowa 32a

4.3.4.) Miejscowość: Opacz-Kolonia

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-816

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 236583,12 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 429994-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 236583,12 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy