„Dostawę ciągnika rolniczego uniwersalnego do nauki jazdy kat. T”
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00213897
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00213897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-30 15:21
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ea5f921-a96d-4699-bf74-f7fc041e7fa4
- Identyfikator
- 9551298721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ciągniki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00213897 z dnia 2025-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawę ciągnika rolniczego uniwersalnego do nauki jazdy kat. T”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W SZCZECINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000098482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 115
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-760
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ceogr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ceogr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ea5f921-a96d-4699-bf74-f7fc041e7fa41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawę ciągnika rolniczego uniwersalnego do nauki jazdy kat. T”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ea5f921-a96d-4699-bf74-f7fc041e7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00213897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00184222
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego, nieużywanego, uniwersalnego do nauki jazdy kat. T .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia - specyfikacja techniczna), który zawiera wymagane przez Zamawiającego minimalne parametry techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty tj. 362 850,00 zł przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia tj. 308 000,00 zł, a kwoty tej Zamawiający nie może zwiększyć. Dlatego działając zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy - postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnił postępowanie.
| 2025-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |