Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410060
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 12:03
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1fb8bd3-d0aa-4855-a47c-45072bddb07d
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweRóżne specjalne roboty budowlaneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MATONÓGBielsko-Biała, PL · lot 0
130 125 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410060 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1fb8bd3-d0aa-4855-a47c-45072bddb07d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja lokalu mieszkalnego – pustostanu przy ul. Konstantego Damrota 11/5 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1fb8bd3-d0aa-4855-a47c-45072bddb07d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044075/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych , Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty (art. 255 pkt 1) , a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający w dniu 10.07.2026 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na ww. przedmiot zamówienia (nr postępowania: DZ.261.011.2026.NU) zgodnie z art. 275 pkt. 1 ustawy, Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00262867 Link do postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34c2fd52-aa3f-4dcf-9334-1e7f2c3ff302
W terminie do dnia 27.07.2026 r. w przedmiotowym postępowaniu na część 3 (modernizacja lokalu mieszkalnego - pustostanu ul. Damrota 11/5 o ) nie została złożona żadna oferta .

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-34c2fd52-aa3f-4dcf-9334-1e7f2c3ff302

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.028.2026.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 115096,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegającej modernizacji pustostanu znajdującego się przy ul. Damrota 11/5 o powierzchni użytkowej 33,74 m2 w Bielsku-Białej będącego w zarządzie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, przeznaczonego na lokal mieszkalny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POSCONTROL Piotr Matonóg

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372319530

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130125,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane