Świadczenie usług społecznych dla rodzin z dziećmi w formie opiekuńczej w 2026 roku
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410068
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0017cb4a-6e61-45c2-a037-e8678440bbc7
- Identyfikator
- 5252539741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410068 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług społecznych dla rodzin z dziećmi w formie opiekuńczej w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146349028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konwiktorska 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-217
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniacps@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodmiescie.um.warszawa.pl/waw/cpssrodmiescie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cps-srodmiescie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług społecznych dla rodzin z dziećmi w formie opiekuńczej w 2026 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0017cb4a-6e61-45c2-a037-e8678440bbc7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013093/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 "Świadczenie usług społecznych dla rodzin z dziećmi w formie opiekuńczej w 2026 roku "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391194
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA-G.26.2.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społecznych dla rodzin z dziećmi w formie opiekuńczej w 2026 roku. Wsparcie obejmuje osoby z trudnościami opiekuńczo-wychowawczymi, których przyczyną jest najczęściej współwystępowanie wielu czynników, takich jak: samotne macierzyństwo, wielodzietność, uzależnienie, niepełnosprawność fizyczna i/lub intelektualna, przy jednoczesnym braku wzorców wychowawczych / opiekuńczych i wsparcia w rodzinie. Zamawiający szacuje, że Usługami objętych zostanie ok. 6 rodzin, średni wymiar usługi miesięcznie na rodzinę wynosić będzie 22 godziny, natomiast średni wymiar usługi miesięcznie wynosić będzie średnio 130 godzin. Ogólna liczba godzin w ramach zamówienia wyniesie maksymalnie 520 godzin usług łącznie (1 godzina = 60 minut). Wykonawca musi dysponować co najmniej 3 osobami, które będą świadczyć usługi i które muszą spełniać warunki opisane w Rozdziale 11 SWZ, oraz 1 osobą pełniącą funkcję koordynatora.
2. Adresatami świadczeń są osoby dorosłe i dzieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |