Zaprojek i oprac dok (...) dla zad „Przebud i modern budyn byłego Woj Szpit Obserw-Zak w Toruniu (...) wraz z zagosp terenu na potrz działal Kuj-Pom Centr Nauk-Technol im. Prof. Jana Czochralskiego”

KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM NAUKOWO-TECHNOLOGICZNE IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO SP. Z O.O.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410100
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410100/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 12:11
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2d54aec-3b9c-444f-9d3b-8ea42fae47b5
Identyfikator
8792735335
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynieryjneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeOkreślenie i spisanie ilości do budowy

Wykonawcy

1 przyznane

COMPLEX INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
857 986,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410100 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaprojek i oprac dok (...) dla zad „Przebud i modern budyn byłego Woj Szpit Obserw-Zak w Toruniu (...) wraz z zagosp terenu na potrz działal Kuj-Pom Centr Nauk-Technol im. Prof. Jana Czochralskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM NAUKOWO-TECHNOLOGICZNE IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO SP. Z O.O.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520386675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 4/4A

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@centrumczochralskiego.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.centrumczochralskiego.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1326490

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojek i oprac dok (...) dla zad „Przebud i modern budyn byłego Woj Szpit Obserw-Zak w Toruniu (...) wraz z zagosp terenu na potrz działal Kuj-Pom Centr Nauk-Technol im. Prof. Jana Czochralskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2d54aec-3b9c-444f-9d3b-8ea42fae47b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410100

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

7. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu strategicznego pn.: „Utworzenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Naukowo-Technologicznego im. Jana Czochralskiego” współfinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287747

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPCNT-ZP/4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej obejmującej cały zakres przedmiotowej inwestycji, w tym zarówno część kubaturową (budynki A, B i C), jak i zagospodarowanie terenu, oraz uwzględniającej wszystkie elementy niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji: Przebudowy i modernizacji budynków byłego Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Toruniu (ul. Zygmunta Krasińskiego 4-4A) wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby działalności Kujawsko-Pomorskiego Centrum Naukowo-Technologicznego im. Prof. Jana Czochralskiego”.

Adres obiektu (działka/obręb): ul. Zygmunta Krasińskiego 4-4A w Toruniu Jednostka ewidencyjna: 046301_1 Toruń. Obręb i numery działek ewidencyjnych: dz. nr.: 227/2, 227/6, 230/2, 231, 233/2, 234 obręb 13 Toruń.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na wykonanie usługi oraz jej pełny zakres i wymagania realizacyjne zawarte są w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz wzorze umowy, które to dokumenty należy rozpatrywać łącznie (Załącznik nr 1 i Załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 857986,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3628500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 857986,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Complex Investment Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 381934517

7.3.3) Ulica: Gdańska 188/1

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 857986,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi