Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla ZZOZ w Wadowicach

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410090
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410090/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 12:08
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c638451-fe18-11ee-885b-8267c0608453
Identyfikator
5512124676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410090 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla ZZOZ w Wadowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306466

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Karmelicka 5

1.4.2.) Miejscowość: Wadowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.7.) Numer telefonu: 338721290

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jdabrowska@zzozwadowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzozwadowice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c638451-fe18-11ee-885b-8267c0608453

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410090

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 146008-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla ZZOZ w Wadowicach

Umowa dla części nr 31

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla ZZOZ w Wadowicach

3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-06-03 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bialmed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8490000039

4.3.3.) Ulica: ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 35

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-546

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 14065,92 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 396315-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8173,58 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy