„Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego oraz zakup serwera, oprogramowania wraz z dostawą dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego”
POWIAT GRODZISKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410102
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410102/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:11
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ffdc298-99fb-4850-93ea-af4d8769db47
- Identyfikator
- 5291798895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410102 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego oraz zakup serwera, oprogramowania wraz z dostawą dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT GRODZISKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269108
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Daleka 11a
1.4.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-grodziski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiat-grodziski.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ffdc298-99fb-4850-93ea-af4d8769db47
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410102
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00279534
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego oraz zakup serwera, oprogramowania wraz z dostawą dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego”
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem postępowania jest zakup serwera, oprogramowania wraz z dostawą dla potrzeb Starostwa Powiatu Grodziskiego. Szczegółowy wykaz sprzętu wraz z opisem znajduje się w Załączniku nr 7 B. Miejsce dostawy to budynek Starostwa Powiatu Grodziskiego przy ul. Dalekiej 11a w Grodzisku Mazowieckim.
3.9.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SIMPLICITY Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252572951
4.3.3.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 18A,
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 164820 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00390690/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 164820 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |