Dostawa filamentów PETG, ASA, PC, PA, TPU, AM, PAGF
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410132
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410132/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:19
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed90bdc2-cc83-42a7-b42c-92efd8498a83
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410132 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa filamentów PETG, ASA, PC, PA, TPU, AM, PAGF
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.4.8.) Numer faksu: 7412250
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed90bdc2-cc83-42a7-b42c-92efd8498a83
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410132
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00314909
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa filamentów PETG, ASA, PC, PA, TPU, AM, PAGF
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa filamentów PETG, ASA, PC, PA, TPU, AM, PAGF na potrzeby realizacji projektu ,,Zrównoważona mikroturbina wiatrowa i integracja druku 3D i ekologicznych kompozytów w projektowaniu źródeł energii odnawialnej'' (SKN/SP/658068/2025) finansowanego ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach Programu Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje.
Szczegółowy opis w załączniku 5 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30232100-5 - Drukarki i plotery
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
24500000-9 - Tworzywa sztuczne w formach podstawowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TonaTuszu.pl Sp.z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272818071
4.3.3.) Ulica: Grzybowska
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-844
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 14082,27 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00365669/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14082,27 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |