Remont drogi powiatowej nr 1798K – ul. Dworcowa w m. Kalwaria Z. na dł. ok. 145 m

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410194
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 12:33
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62cb7c5f-0fdb-4df5-a1ab-a7b316162b6c
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR STOPABarwałd Średni 310, PL · lot 0
218 329,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410194 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1798K – ul. Dworcowa w m. Kalwaria Z. na dł. ok. 145 m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62cb7c5f-0fdb-4df5-a1ab-a7b316162b6c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1798K – ul. Dworcowa w m. Kalwaria Z. na dł. ok. 145 m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62cb7c5f-0fdb-4df5-a1ab-a7b316162b6c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041163/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont drogi powiatowej nr 1798K – ul. Dworcowa w m. Kalwaria Zebrzydowska na dł. ok 145m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.56.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje remont drogi powiatowej nr 1798K – ul. Dworcowa w m. Kalwaria Z. na dł. ok. 145 m.
W ramach zamówienia Zamawiający przewiduje wykonanie robót w szczególności:
􀀀 roboty ziemne,
􀀀 remont podbudowy,
􀀀 frezowanie i oczyszczenie nawierzchni,
􀀀 skropienie międzywarstwowe emulsją nawierzchni bitumicznej,
􀀀 wyrównanie nawierzchni masą mineralno-asfaltową,
􀀀 wykonanie warstwy wiążącej,
􀀀 wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej,
􀀀 ścięcie i uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym,
􀀀 odtworzenie istniejących rowów,
􀀀 wykonanie umocnienia z korytek betonowych i płyt ażurowych,
􀀀 wycinka drzew,
􀀀 wykonanie nasadzeń zastępczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218329,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242024,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218329,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stopiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120756446

7.3.3) Ulica: Barwałd Średni 310

7.3.4) Miejscowość: Klecza Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-124

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218329,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane