„Usługa organizacji i realizacji 22 szkoleń wyjazdowych dla nauczycieli i dyrekcji 10 szkół podstawowych z subregionu ełckiego w ramach projektu „SZKOŁA ZADAŃ PRAWDZIWYCH – program rozwoju szkół ...”
BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410187
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410187/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:32
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70dc0bbe-705c-4053-9a5e-92151ff363b0
- Identyfikator
- 5422098509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410187 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Usługa organizacji i realizacji 22 szkoleń wyjazdowych dla nauczycieli i dyrekcji 10 szkół podstawowych z subregionu ełckiego w ramach projektu „SZKOŁA ZADAŃ PRAWDZIWYCH – program rozwoju szkół ...”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050503972
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 8
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-441
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: 856537700
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: fundacja@bfkk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bfkk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70dc0bbe-705c-4053-9a5e-92151ff363b0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410187
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00512494
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„SZKOŁA ZADAŃ PRAWDZIWYCH – program rozwoju szkół podstawowych w subregionie ełckim” (nr Projektu FEWM.06.01-IZ.00-0004/24)”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Usługa organizacji i realizacji 22 szkoleń wyjazdowych dla nauczycieli i dyrekcji 10 szkół podstawowych z subregionu ełckiego w ramach projektu „SZKOŁA ZADAŃ PRAWDZIWYCH – program rozwoju szkół ...”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja 22 szkoleń (8-12 osobowych) dla łącznej liczby 122-130 uczestników tj. kadry dyrektorskiej i nauczycieli ze szkół podstawowych z subregionu ełckiego z woj. warmińsko-mazurskiego. Subregion ełcki obejmuje obszar powiatów: ełcki, giżycki, gołdapski, olecki, piski, węgorzewski. Każdy uczestnik zrealizuje 36 godzinny cykl szkoleniowy – 2 szkolenia wyjazdowe 18 godzinne, 3 dniowe, z dwoma noclegami). Tematyka szkoleń dotyczyć będzie wdrażania w szkołach podstawowych innowacji pedagogicznych dotyczących rozwijania u uczniów „umiejętności uczenia sią się” oraz „wielojęzyczności” zgodnie z autorskim modelem projektu opracowanym przez Zamawiającego uwzględniającym działania: (1) diagnostyczne, (2) edukacyjne i (3) zarządcze w szkole podstawowej dotyczące: (A) indywidualizacji pracy z uczeniem, (B) doświadczania, w tym grywalizacji oraz (C) zajęć i lekcji, interdyscyplinarnych, wieloprzedmiotowych, w tym wielojęzycznych. Zamawiający przekaże Wykonawcy materiały szkoleniowe i propozycje programów szkoleniowych w tym zakresie opracowane w przedmiotowym projekcie, jednak wymagać będzie od Wykonawcy zapewnienia doświadczonych trenerów, którzy zapewnią atrakcyjność, zrozumiałość i trafność szkoleń w odpowiedzi na potrzeby i zainteresowania zgłaszane przez uczestników szkoleń w trakcie ich realizacji oraz w ankietach ewaluacyjnych.
3.9.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Instytut ADN sp. z o.o. sp.k.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ADN Akademia Biznesu sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010088170
4.3.3.) Ulica: ul. Grzybowska 56
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-844
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 473000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00017613/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 472000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |