ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA STRZELECKIEGO W WARUNKACH OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI DLA 28 FUNKCJONARIUSZY W RAMACH PROJEKTU PN. „PARTNERSTWO W BEZPIECZEŃSTWIE ....” WSPÓŁFINANSOWANEGO Z FBW
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410198
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410198/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:34
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-284fd309-d8f8-4f3b-934f-f76c5c2be572
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410198 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA STRZELECKIEGO W WARUNKACH OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI DLA 28 FUNKCJONARIUSZY W RAMACH PROJEKTU PN. „PARTNERSTWO W BEZPIECZEŃSTWIE ....” WSPÓŁFINANSOWANEGO Z FBW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050252820
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sienkiewicza 65
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-003
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@bk.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-284fd309-d8f8-4f3b-934f-f76c5c2be572
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410198
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00148413
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Partnerstwo w bezpieczeństwie – poprawa współdziałania instytucji publicznych w sytuacji kryzysowej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021–2027 na podstawie Porozumienia Finansowego nr FBWP.03.01-IZ.00-0062/24
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA STRZELECKIEGO W WARUNKACH OGRANICZONEJ WIDOCZNOŚCI DLA 28 FUNKCJONARIUSZY W RAMACH PROJEKTU PN. „PARTNERSTWO W BEZPIECZEŃSTWIE ....” WSPÓŁFINANSOWANEGO Z FBW
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja oraz przeprowadzenie 2 edycji 5-dniowego szkolenia specjalistycznego z zakresu strzelania w warunkach ograniczonej widoczności, w tym w noktowizji dla 28 funkcjonariuszy (I edycja-14 funkcjonariuszy, II edycja-14 funkcjonariuszy, łącznie 28 funkcjonariuszy).
2. Szkolenie przeprowadzone zostanie w poniższych terminach:
• Edycja I – 20 kwietnia - 24 kwietnia 2026 r.
• Edycja II - 29 czerwca - 3 lipca 2026 r.
3. Zamówienie obejmuje:
a) Organizację i przeprowadzenie dwóch pięciodniowych edycji, szkolenia specjalistycznego z zakresu strzelania w warunkach ograniczonej widoczności w tym w noktowizji dla 28 funkcjonariuszy. W każdej edycji udział weźmie 14 osób. Szkolenie powinno obejmować minimum 40 godzin zajęć w każdej edycji.
b) Zapewnienie odpowiedniego obiektu szkoleniowego, przystosowanego do realizacji zajęć praktycznych z zakresu strzelania w warunkach ograniczonej widoczności w tym w noktowizji, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z regulaminem strzelnic.
c) Zapewnienie wykwalifikowanej kadry instruktorskiej w postaci min. 2 instruktorów posiadających doświadczenie i wiedzę z zakresu strzelania w warunkach ograniczonej widoczności w tym w noktowizji.
4. Miejsce: Szkolenia powinno zostać przeprowadzone na terenie strzelnicy spełniającej kryteria wskazane przez Zamawiającego w SWZ.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-04-20 do 2026-07-034.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SG Artur Morgulec
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 525-246-90-93
4.3.3.) Ulica: ul. Mysłowicka 7C
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-612
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 209100,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00178622/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 209100 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |