"PRACE REMONTOWE DOTYCZĄCE MALOWANIA ELEWACJI W BUDYNKU ZSGE PRZY UL. BYDGOSKIEJ 2A W KONINIE”.
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410211
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410211/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:36
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7201032-5ba7-4e6a-8f1d-e9ca6f23b4b1
- Identyfikator
- 6652278345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410211 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
"PRACE REMONTOWE DOTYCZĄCE MALOWANIA ELEWACJI W BUDYNKU ZSGE PRZY UL. BYDGOSKIEJ 2A W KONINIE”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
1.2.) Oddział zamawiającego: ZSGE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000019991
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Konin
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.7.) Numer telefonu: (63) 242 54 21
1.4.8.) Numer faksu: 63 242 54 21 w. 154
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsge.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsge.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7201032-5ba7-4e6a-8f1d-e9ca6f23b4b1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410211
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00248040
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
"PRACE REMONTOWE DOTYCZĄCE MALOWANIA ELEWACJI W BUDYNKU ZSGE PRZY UL. BYDGOSKIEJ 2A W KONINIE”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia są prace remontowe dotyczące malowania elewacji w budynku ZSG przy ul. Bydgoskiej 2A w Koninie
2.Zakres robót objętych przedmiotem zamówienia obejmuje wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie:
- prace przygotowawcze
- czyszczenie elewacji
- uzupełnienie ubytków tynku
- malowanie elewacji
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
3. osoby zatrudnione przy malowaniu elewacji winny posiadać uprawnienia do pracy na wysokości oraz stosowne badania lekarskie.
4.Roboty będą wykonywane w czynnym obiekcie. Wykonawca zapewni ich prowadzenie w taki sposób, aby nie kolidowały z bieżącą działalnością zamawiającego, pozwoliły na korzystanie z obiektu oraz zapewniały bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników. W przypadku jednak gdyby wystąpienia sytuacja polegająca na prowadzeniu na obiekcie robót przez innych wykonawcę/ów, kierownik robót winien zapewnić współdziałanie i współpracę pomiędzy tymi wykonawcami.
5. Szczegółowe warunki wykonania przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RAM-BUD Rafał Okiwecki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653015458
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Krzymów 33
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-513
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 226996,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00318115/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 226996,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |