akcesoria endoskopowe w 42 pakietach dla potrzeb Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w okresie 24 miesięcy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410234
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410234/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:41
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a4ebd58-007c-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410234 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
akcesoria endoskopowe w 42 pakietach dla potrzeb Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w okresie 24 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170745930
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Królewiecka 146
1.4.2.) Miejscowość: Elbląg
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.7.) Numer telefonu: 552344111
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mdudzinska@szpital.elblag.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.elblag.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a4ebd58-007c-11ef-b81b-aebd110f5279
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410234
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024-OJS079-00238025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
akcesoria endoskopowe w 42 pakietach dla potrzeb Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w okresie 24 miesięcy
Umowa dla części nr 9
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw pojemników transportowych do bezpiecznego transportu wycinków endoskopowych zawieszonych w roztworze
formaliny
3.9.) Główny kod CPV: 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-084.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SUN-MED s.c.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 7262653907
4.3.3.) Ulica: Franciśzkańska 104/112
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 91-845
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 72495 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 148/2024 - 461746
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22618,44 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |