Modernizacja i przebudowa lokali mieszkalnych – paczka nr 1
Zakład Komunalny "PGM"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410259
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410259/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:46
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d00912b3-941e-41fe-9fa8-f734f742ed71
- Identyfikator
- 6270019484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410259 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa lokali mieszkalnych – paczka nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Komunalny "PGM"
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271570664
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bałtycka 8
1.4.2.) Miejscowość: Chorzów
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pgm-chorzow.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zkpgm.bip.chorzow.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d00912b3-941e-41fe-9fa8-f734f742ed71
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410259
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00147484
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja i przebudowa lokali mieszkalnych – paczka nr 1
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i przebudowa lokali mieszkalnych – ul. Kościuszki 6E/2. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje Specyfikacja Warunków Zamówienia (zwana dalej SWZ), a także dokumentacja techniczna - będąca załącznikiem nr 6 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45262522-6 - Roboty murarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "PRIMA" Karol Masny
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 383371774
4.3.4.) Miejscowość: Łaziska - Górne
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 66768,85 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00275007/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 68188,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Dodatkowe kody opisujące przedmiot zamówienia wg słownika CPV:45421000-4 - Stolarka
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45432100-5 - Podłoża i posadzki
45330000-9 - Roboty instalacyjne wod. – kan. i sanitarne
45111300-1 - Roboty demontażowe
45310000-3 - Roboty Instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń gazowych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |