Remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 655 na odcinku Raczki – Suwałki w km 79+640-81+080

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410293
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410293/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 12:52
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7459a373-65fa-44d6-a0a7-fc6f2241c5a6
Identyfikator
5422542016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410293 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 655 na odcinku Raczki – Suwałki w km 79+640-81+080

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667863

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Elewatorska 6

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-620

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.7.) Numer telefonu: 87 565 04 74

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.su.zamowienia@pzdw.podlaskie.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pzdw.wrotapodlasia.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7459a373-65fa-44d6-a0a7-fc6f2241c5a6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410293

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00174776

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 655 na odcinku Raczki – Suwałki w km 79+640-81+080

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Remont nawierzchni bitumicznej drogi wojewódzkiej Nr 655 na odcinku Raczki – Suwałki w km 79+640-81+080

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-11

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STRABAG Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

4.3.4.) Miejscowość: 05-800 Pruszków

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1779376,03 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00250839/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wystąpienie Wykonawcy z wnioskiem o wprowadzenie Podwykonawcy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zawarto Aneks Nr 1 z dnia 12.06.2026 wprowadzający Podwykonawcę.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1779376,03 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane