Zakup i sukcesywne dostawy ziemniaków, warzyw i owoców do Aresztu Śledczego w Lublinie.
Areszt Śledczy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410327
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410327/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 12:57
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22bbd5b7-5054-4d30-b522-33b89028d888
- Identyfikator
- 9461829741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410327 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i sukcesywne dostawy ziemniaków, warzyw i owoców do Aresztu Śledczego w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590444
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Poludniowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-482
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 817104400
1.4.8.) Numer faksu: 817445715
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: as_lublin@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ssdip.bip.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22bbd5b7-5054-4d30-b522-33b89028d888
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410327
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00031344
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i sukcesywne dostawy ziemniaków, warzyw i owoców do Aresztu Śledczego w Lublinie.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ 2: dostawy warzyw i owoców CPV - 03200000-3
1) Kapusta biała – 8 000 kg netto (ilość szacunkowa). Jednoodmianowa, główki kapusty świeże, zdrowe, czyste, bez szkodników i uszkodzeń przez nich spowodowanych, niepopękane, nieprzerośnięte zwarte
i ścisłe. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw i owoców, o wadze do 25 kg netto.
2) Kapusta czerwona – 4 000 kg netto (ilość szacunkowa). Jednoodmianowa, główki kapusty świeże, zdrowe, czyste, bez szkodników i uszkodzeń przez nich spowodowanych, niepopękane, nieprzerośnięte zwarte i ścisłe. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw
i owoców, o wadze do 25 kg netto.
3) Marchew jadalna – 10 500 kg netto (ilość szacunkowa). Marchew świeża bez naci, zdrowa, czysta, sucha, jednoodmianowa, o dobrym smaku, bez szkodników i uszkodzeń przez nich spowodowanych Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw i owoców, o wadze do 25 kg netto.
4) Seler (korzeń) – 4 500 kg netto (ilość szacunkowa). Seler świeży, wygląd korzenia: całe, zdrowe, czyste, kształtne, niezwiędnięte, niesparciałe, z krótko przyciętymi korzeniami bocznymi, z nacią obciętą do ok. 1 cm, o miąższu białym lub kremowo-białym. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw i owoców, o wadze do 25 kg netto.
5) Burak czerwony jadalny – 5500 kg netto (ilość szacunkowa). Buraki czerwone – o zdrowym korzeniu, bez liści, bez uszkodzeń powodujących obniżenie jego wartości. Buraki jednoodmianowe, czyste, o kształcie charakterystycznym dla odmiany i zabarwieniu ciemnoczerwonym, charakterystycznym dla odmiany. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw i owoców,
o wadze do 25 kg netto.
6) Rzepa czarna – 2750 kg netto (ilość szacunkowa). Korzeń (bulwa) – wygląd korzenia: całe, zdrowe, czyste, niezwiędnięte, bez rozgałęzień i narośli, pokryta czarną skórką, w której kryje się biały miąższ o charakterystycznym ostrym smaku. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych
do pakowania warzyw i owoców, o wadze do 25 kg netto.
7) Cebula – 5000 kg (ilość szacunkowa),. Czysta, zdrowa bez uszkodzeń, jędrna, dojrzała bez szczypioru, jednoodmianowa o dobrym smaku, barwa charakterystyczna dla bulwy, średnica nie mniej niż 3,5 cm. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw i owoców, o wadze do 25 kg netto.
8) Czosnek – 800 kg (ilość szacunkowa). Świeży o średnicy główki 4 cm, główka twarda, zwarta, o odpowiednio regularnym kształcie, z całkiem wysuszonym szczypiorem, pokryta łuską zewnętrzną okrywającą główkę i łuską okrywającą pojedyncze ząbki. Dostawy w workach dzianych raszlowych przeznaczonych do pakowania warzyw i owoców, o wadze do 20 kg netto.
9) JABŁKA – 8500 kg netto (ilość szacunkowa). Gramatura 150 g-200 g, owoce jędrne o gładkiej skórce, bez nalotów i obtłuczeń, skórka wybarwiona co najmniej w 50 %, gat. I, opakowanie: skrzynki drewniane o wadze do 25 kg.
3.9.) Główny kod CPV: 03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-02-16 do 2026-08-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gospodarstwo Rolne Woźniak Mariusz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621600219
4.3.3.) Ulica: Sokolina 19A
4.3.4.) Miejscowość: Czarnocin
4.3.5.) Kod pocztowy: 28-506
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 68302,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00118527/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 63521,33 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |