Modernizacja budynku dawnej Tułowiczanki wraz z utworzeniem przestrzeni aktywności społecznej na terenie Gminy Tułowice

Gmina Tułowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410372
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410372/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 13:06
Lokalizacja
Tułowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cffd07ab-88c5-4601-83d2-61cbfa159ce6
Identyfikator
9910321970
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejPokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkachPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

AMS BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
2 484 041,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410372 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku dawnej Tułowiczanki wraz z utworzeniem przestrzeni aktywności społecznej na terenie Gminy Tułowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tułowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Tułowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-130

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tulowice@tulowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tulowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tulowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku dawnej Tułowiczanki wraz z utworzeniem przestrzeni aktywności społecznej na terenie Gminy Tułowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cffd07ab-88c5-4601-83d2-61cbfa159ce6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410372

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025446/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja budynku dawnej Tułowiczanki wraz z utworzeniem przestrzeni aktywności społecznej na terenie Gminy Tułowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Opolskiego 2021-2027, Działanie 10.2 - Rewitalizacja na obszarach miejskich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332470

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja budynku dawnej Tułowiczanki wraz z utworzeniem przestrzeni aktywności społecznej na terenie Gminy Tułowice

2. Dane techniczne:


Zadanie obejmuje wykonanie przebudowy wnętrza budynku i rozbudowy o taras budynku dawnej Tułowiczanki i zagospodarowanie placu wokół budynku, w taki sposób żeby zwiększyć powierzchnię biologiczną.
W ramach przebudowy budynku zaprojektowano salę główną z możliwością podziału mobilną ścianką na dwie sale, zaprojektowano węzeł higieniczno-sanitarny z toaletą dla osób niepełnosprawnych, wydzielono hol główny (od strony wejścia głównego – elewacja wschodnia), aneks kuchenny, szatnie oraz magazyny podręczne.

Powierzchnia użytkowa budynku po przebudowie 172,59 m2, całkowita 191,0 m2
Wysokość budynku 5,85 m, szerokość 9,74 m, kubatura 900,0 m3.

3. Szczegółowy opis robót stanowi:
- dokumentacja projektowa – projekt wykonawczy
- wymagania podane w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót
- przedmiar robót, który stanowi dokument wyłącznie pomocniczy
- projektowane postanowienia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2484041,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2787000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2484041,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMS Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952277411

7.3.3) Ulica: Zakładowa 16/23

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-231

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2484041,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 260 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane