BZP.272.33.2026.AMK Projektowanie, drukowanie i dostawa kalendarzy na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego I
Województwo Podlaskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410398
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410398/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:11
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8040997f-41b6-415c-b75c-f00ccd5fe0d6
- Identyfikator
- 5422542016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410398 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
BZP.272.33.2026.AMK Projektowanie, drukowanie i dostawa kalendarzy na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Podlaskie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667685
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 14
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-097
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: 85 66 54 834
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@podlaskie.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.podlaskie.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8040997f-41b6-415c-b75c-f00ccd5fe0d6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410398
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00316757
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023- 2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
BZP.272.33.2026.AMK Projektowanie, drukowanie i dostawa kalendarzy na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego I
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest projektowanie, drukowanie i dostawa kalendarzy na 2027 r. na potrzeby Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
79822000-2 - Usługi składu
79822500-7 - Usługi projektów graficznych
22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Poligraficzno-Introligatorska „UDZIAŁOWIEC” sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5730208537
4.3.3.) Ulica: Narcyzowa 2
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-256
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8348,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00389826/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8348,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |