Wykonanie audytu końcowego oraz testów bezpieczeństwa systemów IT

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410410
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410410/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 13:16
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad91ce19-9471-4ee5-977b-0edd88c1bbf5
Identyfikator
5422534985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi audytu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410410 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie audytu końcowego oraz testów bezpieczeństwa systemów IT

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288610

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-276

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.7.) Numer telefonu: 85 831 88 09

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uskwb.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uskwb.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad91ce19-9471-4ee5-977b-0edd88c1bbf5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410410

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00191589

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zakup jest realizowany w ramach umowy Nr KPOD.07.03-IP.10-0384/25/KPO/3/2025/374 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. "Wdrożenie e-usług w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku", realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie audytu końcowego oraz testów bezpieczeństwa systemów IT

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania testów bezpieczeństwa systemów IT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy", "Załącznik do formularza oferty - Pakiet nr 2".

3.9.) Główny kod CPV: 79212000-3 - Usługi audytu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

7 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TestArmy Group SA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992754194

4.3.3.) Ulica: Petuniowa

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 53-238

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 66420 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00252665/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 66420 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi