Zapotrzebowanie na rok 2026 – akcesoria montażowe, sieciowe, oprogramowanie biurowe oraz zestawy komputerowe
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410442
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410442/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:24
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01fa0098-cec1-427b-a7fb-b36d185fbc09
- Identyfikator
- 6772081964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputer biurkowyMonitory ekranowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410442 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zapotrzebowanie na rok 2026 – akcesoria montażowe, sieciowe, oprogramowanie biurowe oraz zestawy komputerowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351506868
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wrocławska 1-3
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-901
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@5wszk.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://5wszk.com.pl/zamowienia-publiczne
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01fa0098-cec1-427b-a7fb-b36d185fbc09
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410442
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00125327
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zapotrzebowanie na rok 2026 – akcesoria montażowe, sieciowe, oprogramowanie biurowe oraz zestawy komputerowe
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet nr 4 - Zestaw komputerowy desktop
3.9.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30231300-0 - Monitory ekranowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-04-08 do 2026-06-174.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Tomasz Łapa prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „POWER KOMPUTERY TOMASZ ŁAPA”
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260299316
4.3.3.) Ulica: ul. Ludwika Waryńskiego 53A
4.3.4.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
4.3.5.) Kod pocztowy: 27-400
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 218940,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00191243/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 218940,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |