Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” - Zadania nr 1 - 6

Związek Powiatowo - Gminny "Ziemia Lubaczowska"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456546
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-13 13:52
Lokalizacja
Lubaczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ed916e7-d9fb-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
7931626573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneTynkowanieKładzenie glazuryRoboty murarskie i muroweKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie burzeniaRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie łazienekRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie roletRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeWykładanie ścianRóżne meble i wyposażenieInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychMeble i wyposażenie kuchniRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty odwadniające i nawierzchniowe

Wykonawcy

2 przyznane

STANISŁAW CYGANKrowica Sama, PL · lot 0
696 300 PLN
DOMINIK ZIOBRORzeszów, PL · lot 5
621 150 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456546 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” - Zadania nr 1 - 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Powiatowo - Gminny "Ziemia Lubaczowska"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364209666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasna 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166321684

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ziemialubaczowska@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ziemialubaczowska.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ed916e7-d9fb-11ee-8305-7e4937eb936d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” - Zadania nr 1 - 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ed916e7-d9fb-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104823/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo-Gminnego „Ziemia Lubaczowska”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00239639

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPGZL.ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – „Przebudowa budynku szkolnego w Dachnowie”
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku szkoły w części istniejących sanitariatów na trzech kondygnacjach z rozdziałem na sanitariaty dla dziewcząt, chłopców oraz dla osób niepełnosprawnych. W ramach zamówienia zaplanowane zostały wyburzenia, zamurowania, wykonanie nowych posadzek, tynków, ułożenie glazury, montaż stolarki drzwiowej i okiennej, nowa instalacja wod.-kan., elektryczna oraz instalacja centralnego ogrzewania. Dodatkowo zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z wydzieleniem klatek schodowych ściankami p.poż., wymianę hydrantów w budynku i zapewnienie dostępności budynku dla osób
z niepełnosprawnościami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 553170,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – „Przebudowa budynku Przedszkola Samorządowego w Narolu”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku przedszkola obejmujących przebudowę i remont dachu budynku, pomieszczeń, częściową wyminę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę instalacji wewnętrznych oraz wykonanie innych robót mających na celu zapewnienie dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnościami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421145-2 - Instalowanie rolet

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 854084,14 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – „Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej w Horyńcu- Zdroju wraz z dostawą mebli i wyposażenia”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku szkoły obejmujących przebudowę i remont pomieszczeń na poziomie piwnicy, parteru, pierwszego piętra oraz drugiego piętra (sale lekcyjne, korytarze, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia sanitarne, stołówka, kuchnia oraz szatnie) wraz z częściową wyminą instalacji wewnętrznych. Dodatkowo w ramach zamówienia planowana jest dostawa mebli i wyposażenia pomieszczeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432210-9 - Wykładanie ścian

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 334831,46 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – „Przebudowa kotłowni w części podziemnej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młodowie”
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa kotłowni w części podziemnej budynku zespołu szkolno-przedszkolnego. W ramach zamówienia planuje się kompleksową przebudowę technologii kotłowni wraz z instalacjami wewnętrznymi. Ponadto w ramach zamówienia zaplanowane zostało wykonanie następujących robót budowlanych: wyburzenie istniejącego komina, wyburzenie istniejących schodów zewnętrznych i budowa nowych wraz z pomieszczeniem technicznym, skucie cokołu i uzupełnienie płytkami, zamurowania i wykucia otworów w ścianach, demontaż warstw wykończeniowych z podłóg i ścian, uzupełnienie tynków cementowo-wapiennych, montaż drzwi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 621657,28 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – „Przebudowa i remont zaplecza kuchennego w budynku Przedszkola nr 1 w Lubaczowie”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku przedszkola obejmujących remont i przebudowę pomieszczeń kuchni. W ramach zamówienia planuje się wykonać roboty budowlane obejmujące rozbiórkę części ścian i posadzek, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymurowanie nowych ścian wewnętrznych, wykonanie nowych okładzin ścian i posadzek wyrównanie ścian, szpachlowanie, malowanie ścian. Dodatkowo
w ramach zamówienia planowana jest dostawa i montaż zaprojektowanego wyposażenia i urządzeń kuchennych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432210-9 - Wykładanie ścian

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.5.) Wartość części: 1008620,34 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – „Remont budynku Sali gimnastycznej oraz przebudowa placu utwardzonego w Liceum Ogólnokształcącym
w Lubaczowie”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku sali gimnastycznej liceum ogólnokształcącego obejmujących wymianę podłogi sportowej, malowanie ścian i sufitu, malowanie grzejników, montaż rolet okiennych zewnętrznych. Ponadto w ramach zamówienia zaplanowana została przebudowa placu utwardzonego obejmująca wymianę krawężników betonowych, utwardzenie kostką betonową oraz wykonanie odwodnienia terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421145-2 - Instalowanie rolet

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

4.5.5.) Wartość części: 668860,68 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 696300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2548106,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 696300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U.P. MASTER Stanisław Cygan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 793-114-74-18

7.3.4) Miejscowość: Krowica Sama

7.3.5) Kod pocztowy: 37-625

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 696300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zamówienia pn.: Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” Zadanie nr 2 – „Przebudowa budynku Przedszkola Samorządowego w Narolu” cena najkorzystniejszej oferty wynosiła 1.107.028,12 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 680.000,00 zł.
W związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty unieważniono przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1107028,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5925875,89 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z nieprzedłużeniem terminu związania ofertą w postępowaniu na realizację zamówienia pn.: Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” Zadanie nr 3 – „Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju wraz z dostawą mebli i wyposażenia” przez wykonawcę F.H.U.P. MASTER
Stanisław Cygan, Krowica Sama 119, 37-625 Krowica Sama i odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 12 ustawy, cena najkorzystniejszej oferty spośród pozostałych ofert niepodlegających odrzuceniu wynosiła 998.747,32 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 680.000,00 zł.

W związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty unieważniono przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 998747,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4326254,30 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zamówienia pn.: Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” Zadanie nr 4 – „Przebudowa kotłowni w części podziemnej budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Młodowie” cena najkorzystniejszej oferty wynosiła 949.900,00 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 680.000,00 zł.
W związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty unieważniono przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 949900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3449156,36 PLN

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na realizację zamówienia pn.: Poprawa infrastruktury edukacyjnej na obszarze Związku Powiatowo Gminnego „Ziemia Lubaczowska” Zadanie nr 5 – „Przebudowa i remont zaplecza kuchennego w budynku Przedszkola nr 1 w Lubaczowie” cena najkorzystniejszej oferty wynosiła 1.240.120,00 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła 680.000,00 zł.
W związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty unieważniono przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1240120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5297376,55 PLN

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 621150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17566655,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 621150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ACORDI Dominik Ziobro

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 819-166-22-87

7.3.3) Ulica: Budziwojska

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-317

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 621150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane