PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA

ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410461
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410461/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 13:30
Lokalizacja
Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6efd99e-4660-4599-9c99-2534561e3c0f
Identyfikator
5911498243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE ROMAN JERECZEKPRZYBORZYCE, PL · lot 0
363 674,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410461 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190597909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 5

1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZP@ZKGK.KOSCIERZYNA.PL

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zkgk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6efd99e-4660-4599-9c99-2534561e3c0f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410461

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013385/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325240

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.19.26.TL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie inwestycyjne pn. „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA”. Zamówienie dotyczy przebudowy drogi na dwóch odcinkach (odcinku A = 150,00 mb oraz odcinku B = 60,00 mb) o łącznej długości 210 mb zlokalizowanej w obrębie ewidencyjnym Kościerska Huta w gminie Kościerzyna w zakresie:
• Roboty przygotowawcze i pomiarowe
• Odspojenie warstwy ziemi urodzajnej
• Roboty ziemne
• Wyrównanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
• Ułożenie krawężników betonowych najazdowych wtopionych (światło 4 cm),
• Ułożenie krawężników betonowych (światło 12 cm),
• Ułożenie oporników betonowych wtopionych (światło 0 cm),
• Regulacja wysokościowa urządzeń uzbrojenia podziemnego
• Wykonanie warstwy podbudowy pomocniczej z betonu cementowego C3/4 na trasie A i B,
• Wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z KŁSM C90/3 na zjazdach oraz trasie A i B,
• Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej (gr. 8cm) na podsypce cementowo – piaskowej 1:4 na zjazdach,
• Skropienie bitumem podbudowy zasadniczej na trasie A i B,
• Wykonanie warstwy wiążącej z AC16W na trasie A i B,
• Oczyszczenie i skropienie bitumem warstwy wiążącej na trasie A i B,
• Wykonanie warstwy ścieralnej z AC11S na trasie A i B,
• Wykonanie nawierzchni z brukowca oraz KŁSM C50/30 na poboczach,
• Wykonanie warstwy ziemi urodzajnej na skarpach i rowie odparowującym.
• Montaż lustra U-18a

2. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ – dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 363674,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 501840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 363674,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421333298

7.3.4) Miejscowość: Przyborzyce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 363674,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane