Zakup i dostawa mebli do pracowni chemicznej na potrzeby projektu „Kariera Inżyniera”

Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00214143
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00214143/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-01 13:29
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0115487b-e54c-4de4-9f5a-bfe997f84e45
Identyfikator
8161076679
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolneRóżne meble i wyposażenieMeble laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD KORDASKosina, PL · lot 0
91 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00214143 z dnia 2025-05-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mebli do pracowni chemicznej na potrzeby projektu „Kariera Inżyniera”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000229270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. M.C. Skłodowskiej Curie 6

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.zsllezajsk@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zslchrobry.lezajsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zslchrobry_lezajsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mebli do pracowni chemicznej na potrzeby projektu „Kariera Inżyniera”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0115487b-e54c-4de4-9f5a-bfe997f84e45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00214143

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034328/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Zakup i dostawa mebli do pracowni chemicznej na potrzeby projektu „Kariera Inżyniera”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, Działanie nr 7.12. Szkolnictwo ogólne, Nr projektu: FEPK.07.12-IP.01- 0028/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00126857

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L.Dz.ZSL.261. 23.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 74715,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli do pracowni chemicznej Zamawiającego. Szczegółowo zakres opisany został w załączniku nr 1 do SWZ.
Wykonawca w związku z realizacją zamówienia zobowiązany jest do zachowania dbałości o środowisko naturalne poprzez m.in. eliminowanie z użycia przedmiotów jednorazowego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych, rezygnacji z używania jednorazowych opakowań, toreb, siatek, reklamówek wykonanych z poliolefinowych tworzyw sztucznych, wykorzystywania przy wykonywania umowy materiałów, które pochodzą z recyklingu lub podlegają procesowi recyklingu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39180000-7 - Meble laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Perfekt Ryszard Kordas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151013418

7.3.3) Ulica: Kosina 465

7.3.4) Miejscowość: Kosina

7.3.5) Kod pocztowy: 37-112

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-05-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy