„Modernizacja boiska przy ul. Sędzickiego w Rumi w ramach projektu „Rumia łapie deszcz””

GMINA MIEJSKA RUMIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410482
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410482/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 13:33
Lokalizacja
Rumia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33bee505-8e4e-47eb-ba50-ea2df9986af5
Identyfikator
5882367750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuObiekty rekreacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410482 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Modernizacja boiska przy ul. Sędzickiego w Rumi w ramach projektu „Rumia łapie deszcz””

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA RUMIA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675178

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Sobieskiego 7

1.4.2.) Miejscowość: Rumia

1.4.3.) Kod pocztowy: 84-230

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.rumia.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rumia.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33bee505-8e4e-47eb-ba50-ea2df9986af5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410482

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00231554

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. Rumia łapie deszcz - Rozwój systemu zagospodarowania wód opadowych, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENX.02.04-IW.01-0015/24 z dnia 09.09.2025 r.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Modernizacja boiska przy ul. Sędzickiego w Rumi w ramach projektu „Rumia łapie deszcz””

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1) Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja boiska przy ul. Sędzickiego w Rumi w ramach projektu „Rumia łapie deszcz””

2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje modernizację, w szczególności:
- usunięcie nawierzchni betonowej;
- wykonanie ogrodzenia terenu;
- wykonanie nowej nawierzchni boiska z trawy syntetycznej przepuszczalnej dla boisk wielofunkcyjnych w spadkach;
- wykonanie zagłębień wzdłuż boiska wraz z korytkami betonowymi;
- nasadzenia roślin;
- montaż nowych tablic do koszykówki – 4 szt.;
- montaż tulei do słupków do siatkówki – 2 szt.;
- montaż bramek do piłki nożnej o wymiarach 5m x 2m– 2 szt.
3) Inwestycja ma na celu poprawę efektywności gospodarowania wodami opadowymi na terenie Gminy Miejskiej Rumia w celu adaptacji do zmian klimatu, zapobiegania ryzyka związanego z klęskami żywiołowymi i katastrofami, a także zwiększania odporności obszaru na wskazane zjawiska.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
a) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik A do SWZ,
b) Mapa poglądowa – załącznik B do SWZ,
c) Wzór umowy – załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-09-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELSIK Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793088782

4.3.3.) Ulica: Kościerska 8f

4.3.4.) Miejscowość: Żukowo

4.3.5.) Kod pocztowy: 83-330

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 306885,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00331891/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 306885 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane