„Przebudowa drogi powiatowej nr 3656W w m. Zbuczyn”
Powiat Siedlecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410483
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410483/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:34
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbb3fc17-6037-4bc9-aa39-0e94f3512179
- Identyfikator
- 8212546021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410483 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 3656W w m. Zbuczyn”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Siedlecki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581653
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Piłsudskiego 40
1.4.2.) Miejscowość: Siedlce
1.4.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.4.7.) Numer telefonu: 256447217
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: akowalska-krasuska@powiatsiedlecki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsiedlecki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbb3fc17-6037-4bc9-aa39-0e94f3512179
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410483
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00149188
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 3656W w m. Zbuczyn”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia objęta jest przebudowa drogi powiatowej nr 3656W w miejscowości Zbuczyn w zakresie wykonania odwodnienia skrzyżowania oraz remontu nawierzchni drogi.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• roboty rozbiórkowe (jezdni, chodników, obramowań),
• wykonanie sieci kanalizacji deszczowej z rur,
• wykonanie przyłącza deszczowego z rur,
• wykonanie studni rewizyjnej,
• wykonanie studni inspekcyjnych,
• wykonanie wpustów deszczowych,
• wykonanie studni z osadnikiem,
• wykonanie osadnika piasku,
• umocnienie wylotu do rowu przydrożnego,
• ustawienie (przestawienie) krawężników i obrzeży,
• roboty ziemne pod warstwy konstrukcyjne,
• ułożenie (przełożenie) nawierzchni zjazdów i drogi dla pieszych,
• wykonanie warstw konstrukcyjnych jezdni, poboczy,
• wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
• roboty montażowe,
• odtworzenie nawierzchni jezdni.
Szczegółowy zakres robót określają: materiały do zgłoszenia robót, przedmiar robót – dołączony jako element pomocniczy oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061397116
4.3.3.) Ulica: Gen. Kleeberga
4.3.4.) Miejscowość: Łuków
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-400
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 421647,87 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00193127/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 421647,87 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |