Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410497
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410497/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:35
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de6001e1-b0de-4020-ab76-a0cbbf3cd1bd
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410497 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 18
1.4.2.) Miejscowość: Jasło
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de6001e1-b0de-4020-ab76-a0cbbf3cd1bd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410497
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00257681
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
w ciągu drogi powiatowej Nr 1895R Samoklęski – Brzezowa – Kąty w miejscowości Samoklęski, która obejmuje w
szczególności:
a) Roboty pomiarowe i przygotowawcze.
b) Rozebranie nawierzchni żwirowej.
c) Rozebranie elementów betonowych (w tym przepustów oraz ścianek czołowych).
d) Rozebranie murowanej ścianki czołowej.
e) Rozebranie nawierzchni zjazdu z betonu.
f) Cięcie nawierzchni z mas bitumicznych.
g) Rozebranie nawierzchni z masy bitumicznej.
h) Demontaż prefabrykowanych betonowych ścianek czołowych.
i) Rozebranie przepustów rurowych o średnicach Ø40, Ø50 i Ø60 cm.
j) Wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów liniowych.
k) Formowanie nasypów oraz zagęszczenie warstw gruntu.
l) Wykonanie podsypki wraz z zarurowaniem.
m) Obsypanie kanałów piaskiem.
n) Zasypanie górnej części wykopów gruntem rodzimym.
o) Wykonanie studni rewizyjnych Ø1000 mm i Ø1200 mm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 5B do SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6B do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6851058824
4.3.3.) Ulica: Samoklęski 214
4.3.4.) Miejscowość: Osiek Jasielski
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-223
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 298704,58 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00322314/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 298704,58 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |