Dostawa kruszyw dla Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa chodników przy drogach powiatowych”.
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410526
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410526/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:43
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7dd75200-6b1d-4b3d-bc4a-9bfc00717bf5
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410526 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa kruszyw dla Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle
w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa chodników przy drogach powiatowych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 18
1.4.2.) Miejscowość: Jasło
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dd75200-6b1d-4b3d-bc4a-9bfc00717bf5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410526
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00314806
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa kruszyw dla Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle
w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa chodników przy drogach powiatowych”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa chodników przy drogach powiatowych”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) tłuczeń frakcji 31,5-63 mm w ilości 600 ton.
2) kliniec frakcji 4-31,5 mm w ilości 350 ton.
3) grys frakcji 2-8 mm w ilości 100 ton.
3. Przedmiot zamówienia powinien spełniać normy PN-EN 13043 i PN-EN 13242 lub równoważne, tj. normy zapewniające co najmniej taki sam poziom jakości, właściwości użytkowych i bezpieczeństwa wyrobów.
4. Dostawa obejmuje również transport i rozładunek przedmiotu zamówienia do bazy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle ul. Przemysłowa, od poniedziałku do piątku w godz.: 07:00 – 14:00, przy czym dokładny czas dostawy należy uzgodnić z Zamawiającym co najmniej na dwa dni przed planowaną dostawą. Odbiór ilościowy i jakościowy nastąpi w dniu dostawy.
5. W celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego Wykonawca wraz z dostawą dostarczy deklaracje zgodności na poszczególne materiały.
3.9.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ANULA" Mariola Czarnik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8181560272
4.3.3.) Ulica: Przedmieście Czudeckie 488a
4.3.4.) Miejscowość: Czudec
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-120
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 94218,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00386333/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 94218,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |