REMONT UL. KORFANTEGO WRAZ Z REMONTEM ODCINKA SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ W RAMACH PRZEBUDOWY GMINNYCH DRÓG OSIEDLOWYCH

Miasto Racibórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410594
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410594/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 13:54
Lokalizacja
Racibórz, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea9e7b58-17a4-4cb1-ad51-dd24c88a1a57
Identyfikator
6391002175
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

KTKM BRUKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRacibórz, PL · lot 0
494 949,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410594 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT UL. KORFANTEGO WRAZ Z REMONTEM ODCINKA SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ
W RAMACH PRZEBUDOWY GMINNYCH DRÓG OSIEDLOWYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Racibórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Króla Stefana Batorego 6

1.5.2.) Miejscowość: Racibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 327550710

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.raciborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bipraciborz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.raciborz.pl/procurements/391/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT UL. KORFANTEGO WRAZ Z REMONTEM ODCINKA SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ
W RAMACH PRZEBUDOWY GMINNYCH DRÓG OSIEDLOWYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea9e7b58-17a4-4cb1-ad51-dd24c88a1a57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410594

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026890/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa gminnych dróg osiedlowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323261

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.32.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 528884,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont ul. Korfantego wraz z remontem odcinka sieci kanalizacji deszczowej w ramach przebudowy gminnych dróg osiedlowych.

Remont ul. Korfantego w Raciborzu wraz z remontem odcinka sieci kanalizacji deszczowej obejmuje:
1) remont całej drogi tj. 209,60 m wraz z placem nawrotowym i chodnikami o szerokości 150 cm,
2) remont drogi pieszej o długości 60 m w kierunku ul. Alojzego Nowary,
3) wymianę 60 m głównego ciągu sieci kanalizacji deszczowej wraz ze studniami: S15, S16, S17, S25, S26, S27.
Na pozostałym odcinku drogi pozostaje istniejąca sieć kanalizacji deszczowej.

Planowany zakres robót:
1) w części drogowej:
a) rozbiórka istniejącej jezdni, ciągów pieszych, zjazdów do posesji, krawężników i obrzeży,
b) rozbiórka chodników z płyt betonowych 35x35x5 cm i wywóz części na miejsce składowania,
c) korytowanie pod nawierzchnię jezdni, chodników, wjazdów do posesji i projektowanych miejsc postojowych,
d) wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni i placu nawrotowego,
e) wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej dla ciągów pieszych,
f) wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki betonowej z odzysku,
g) wykonanie nowych krawężników betonowych i obrzeży.

2) w kanalizacji deszczowej:
a) demontaż 60 m istniejącego głównego ciągu kanału deszczowego wykonanego z rur betonowych,
c) demontaż studni rewizyjnych z kręgów betonowych,
d) wyprofilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża,
e) wykonanie podłoża i podsypki dla ułożenia kanału i przykanalików,
f) wykonanie studni rewizyjnych z kręgów betonowych φ 1000,
g) wykonania kanału 60 m z rur PVC 315,
h) obsypanie i zasypanie przewodów,
i) wykonanie próby szczelności,
j) wywóz nadmiaru gruntu z wykopu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projekt zagospodarowania terenu, opis techniczny oraz przedmiar robót - załącznik nr 4 do SWZ.

3. Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 494949,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 840561,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 494949,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KTKM BRUKI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6392004590

7.3.3) Ulica: Elżbiety 41

7.3.4) Miejscowość: Racibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 47-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 494949,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane