Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027

Gmina Ryczywół

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410607
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 13:57
Lokalizacja
Ryczywół, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13297992-b3f4-431f-bff8-adec61aecdae
Identyfikator
6060075039
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

5 przyznanych

HENRYK SIWIŃSKIRogoźno, PL · lot 0
182 800,8 PLN
HENRYK SIWIŃSKIRogoźno, PL · lot 1
177 738,62 PLN
HENRYK SIWIŃSKIRogoźno, PL · lot 2
158 193 PLN
GABRYELA NOWICKAPiotrowo 19, PL · lot 3
137 742,12 PLN
GABRYELA NOWICKAPiotrowo 19, PL · lot 4
81 356,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410607 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ryczywół

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 10

1.5.2.) Miejscowość: Ryczywół

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-630

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ryczywol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ryczywol.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1306222

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13297992-b3f4-431f-bff8-adec61aecdae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001928/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 677579,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Trasa nr 1
100 km dziennie / 18 600 km w okresie realizacji zamówienia

6.45 Wiardunki II, Boruchowo, Wiardunki, Gorzewko, Ryczywół
7.15 Ninino, Ryczywół
7.35 Trzy Góry, Gościejewko, Gościejewo Leśne, Tłukawy kol.wsch., Zawady, Ryczywół

12.20 Ryczywół, Ninino, Wiardunki, Boruchowo, Gorzewko
13.15 Ryczywół, Gorzewo
13.40 Ryczywół, Krężoły, Łopiszewo, Tłukawy
14.10 Ryczywół, Ninino, Wiardunki, Boruchowo, Gorzewko
15.00 Ryczywół, Krężoły, Łopiszewo, Ninino, Wiardunki II, Wiardunki, Boruchowo, Gorzewko, Tłukawy, Gorzewo, Ryczywół

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 169260 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Trasa nr 2
79 km dziennie / 14 694 km w okresie realizacji zamówienia

6.50 Radom, Piotrowo, Ryczywół
7.15 Skrzetusz, Ryczywół
7.40 Tłukawy kol. zach., Tłukawy, Ryczywół
8.10 Chmielewo, Krężoły, Łopiszewo, Ryczywół

12.20 Ryczywół, Skrzetusz, Piotrowo, Radom
13.15 Ryczywół, Zawady, Tłukawy kol. wsch., Gościejewko, Trzy Góry
14.10 Ryczywół, Skrzetusz, Piotrowo, Radom
15.00 Ryczywół, Skrzetusz, Piotrowo, Radom, Zawady, Tłukawy kol. wsch., Gościejewko, Trzy Góry, Ryczywół

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 177738,62 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Trasa nr 3 - winda dla osób niepełnosprawnych
125 km dziennie/ 23 250 km w okresie realizacji zamówienia

6.30 Piotrowo 6:30, Ryczywół 6:40, Gorzewo 6:50, Ludomy 7:00, Orłowo 7:10, Lipa 7:30, Kowanówko 7:45
13.45 Ryczywół, Gorzewo, Kowanówko, Lipa, Orłowo, Ludomy, Gorzewo, Ryczywół, Piotrowo, Ryczywół 16:00

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 158193 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Trasa nr 4
137 km dziennie/ 25 482 km
65 km dziennie/ 2 860 km w okresie ferii i wakacji
Łącznie 28 342 km

6:30 Ryczywół – Lipa - Ludomy - Wiardunki – Rogoźno - Wągrowiec - Rogoźno
14:00 – 15:30 Wągrowiec – Rogoźno – Wiardunki – Ludomy – Lipa - Ryczywół

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowozie 3 dzieci do Wągrowca, 3 dzieci do Rogoźna oraz 1 osoby niepełnosprawnej do Środowiskowego Domu Samopomocy w Rogoźnie. Oszacowana długość trasy wynosi maksymalnie 137 km dziennie, usługa polega na odbiorze dzieci z miejsca zamieszkania i dowozie do Wągrowca: 3 dzieci do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Progressio" z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Przemysłowa 14), 3 dzieci do Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej Kolejny Krok w Rogoźnie. A także odbiór dzieci ze szkół i dowóz do miejsca zamieszkania. Dowóz i odbiór dzieci odbywa się w ściśle określonych godzinach, uzgodnionych pomiędzy rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, a przewoźnikiem na podstawie planu zajęć lekcyjnych. Kilometry dojazdowe i zjazdowe (bez uczestników transportu) wykonane będą na koszt Wykonawcy. Opiekunkę w czasie transportu zapewnia Zamawiający. Wymagane są foteliki samochodowe typu podstawka (3 szt.).
Umowa od 1.09.2026 roku do 31.08.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 137742,12 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Trasa nr 5
90 km dziennie/ 16 740 km w okresie realizacji zamówienia

6:30 Ryczywół – Owińska
14:30 – 16:00 Owińska – Ryczywół



Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowozie 1 dziecka do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Oszacowana długość trasy wynosi ok. 90 km dziennie, obejmuje odbiór uczestnika transportu z jego miejsca zamieszkania i przejazd do Owińsk. A także odbiór uczestnika i powrót do miejsca zamieszkania. Kilometry dojazdowe i zjazdowe (bez uczestników transportu) wykonane będą na koszt Wykonawcy. Dowóz i odbiór dzieci odbywa się w ściśle określonych godzinach, uzgodnionych pomiędzy rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, a przewoźnikiem na podstawie planu zajęć lekcyjnych.
Opiekunkę w czasie transportu zapewnia Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 81356,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173016 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182800,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182800,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7660001268

7.3.3) Ulica: Boguniewska

7.3.4) Miejscowość: Ryczywół

7.3.5) Kod pocztowy: 64-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182800,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164494,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177738,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177738,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7660001268

7.3.3) Ulica: Boguniewska

7.3.4) Miejscowość: Rogoźno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177738,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158193 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158193 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158193 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7660001268

7.3.3) Ulica: Boguniewska

7.3.4) Miejscowość: Rogoźno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158193 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137742,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137742,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137742,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ośrodek Szkolenia kierowców "ELKA-NOWICCY" Gabrylea Nowicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7631712481

7.3.4) Miejscowość: Piotrowo

7.3.5) Kod pocztowy: 64-630

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137742,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81356,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81356,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81356,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ośrodek Szkolenia Kierowców "Elka-Nowiccy" Gabryela Nowicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7631712481

7.3.4) Miejscowość: Piotrowo

7.3.5) Kod pocztowy: 64-630

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81356,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

brak
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi