Przebudowa boisk przy Szkole Podstawowej w Szelkowie
GMINA SZELKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410619
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:59
- Lokalizacja
- Stary Szelków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8bce5a02-ba9d-4937-a9e4-fbb7ef299ad3
- Identyfikator
- 7571416453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410619 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boisk przy Szkole Podstawowej w Szelkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZELKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 39
1.5.2.) Miejscowość: Stary Szelków
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-220
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297176001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@szelkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szelkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8bce5a02-ba9d-4937-a9e4-fbb7ef299ad31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boisk przy Szkole Podstawowej w Szelkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bce5a02-ba9d-4937-a9e4-fbb7ef299ad3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005618/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa boisk przy Szkole Podstawowej w Starym Szelkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336582
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa boisk przy Szkole Podstawowej w Szelkowie”
Zakres zamówienia obejmuje:
- Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe: Demontaż zużytych i niefunkcjonalnych elementów (stare piłkochwyty/łapacze), przygotowanie terenu pod nowe moduły sportowe.
- Budowa infrastruktury lekkoatletycznej i rekreacyjnej:
a) bieżnia z zeskocznią do skoku w dal: Wykonanie robót ziemnych, podbudowy oraz profesjonalnej nawierzchni syntetycznej na bieżni wraz z zeskocznią piaskową.
b) siłownia plenerowa: Przygotowanie podłoża, podbudowy mineralno - syntetycznej i wyłożenie nawierzchni poliuretanowej wraz montażem urządzeń do ćwiczeń siłowych na świeżym powietrzu (strefa outdoor fitness).
- Ciągi komunikacyjne i mała architektura:
a) budowa chodników zapewniających bezkolizyjny dostęp do wszystkich urządzeń oraz wykonanie opaski komunikacyjnej wokół boiska.
b) montaż elementów małej architektury: 2 stojaki na rowery, 4 ławki parkowe, 6 systemowych koszy na śmieci.
- Bezpieczeństwo i profesjonalizacja obiektu:
a) ogrodzenie systemowe: Przygotowanie powierzchni pod ogrodzenie, montaż ogrodzenia o wysokości 4 m, nadbudowanego siatką ochronną (piłkochwyty) do wysokości 6 m, co zabezpieczy teren i otoczenie boiska.
b) infrastruktura dla zawodników i kibiców: Zakup i montaż 2 kompletów trybun systemowych dla widzów oraz 2 kompletów profesjonalnych kabin dla zawodników (ławek rezerwowych).
- Zagospodarowanie terenu: Uporządkowanie zieleni wokół obiektu, odtworzenie trawników i estetyzacja otoczenia.
Niniejsze zamówienie obejmuje etap realizacji prac wskazanych wyżej i wyszczególnionych w
przedmiarze robót oraz w dokumentacji projektowej dla danego etapu prac.
Szczegółowy zakres zamówienia, zawierający zakres wszystkich robót do wykonania w ramach danego etapu, zawierają załączone do SWZ – załączniki (w tym załącznik nr 7 do SWZ), przedmiar robót, dokumentacja projektowa, SST.
Organizacja robót, właściwych zabezpieczeń na czas prowadzonych robót, obsługa, dozór materiałów, urządzeń i sprzętu należy do obowiązków wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1099620,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1099620,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1099620,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMA Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Mariusz Bartkowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7581962677
7.3.3) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 1b
7.3.4) Miejscowość: Olszewo-Borki
7.3.5) Kod pocztowy: 07-415
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1099620,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |