Zakup ciągnika wraz z osprzętem
Gmina Szczerców
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410588
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410588/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:54
- Lokalizacja
- Szczerców, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-297785d8-7fe7-4bfe-b9a7-f6daa48b6ead
- Identyfikator
- 7692057289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410588 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup ciągnika wraz z osprzętem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczerców
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647919
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pułaskiego 8
1.4.2.) Miejscowość: Szczerców
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-420
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 6318059
1.4.8.) Numer faksu: 6318079
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@szczercow.org
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szczercow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-297785d8-7fe7-4bfe-b9a7-f6daa48b6ead
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410588
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00266504
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup ciągnika wraz z osprzętem
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na miejsce wskazane przez Zamawiającego fabrycznie nowego ciągnika wraz z osprzętem, kompletem dokumentów umożliwiajacych rejestrację o następujących parametrach:
1. Parametry ciągnika:
- silnik wysokoprężny 4 cylindrowy o mocy min. 116KM
- pojemność sinika min. 4480cm3
- napęd 4x4
- skrzynia biegów automatyczna
- liczba biegów 24x24 z rewersem elektrohydraulicznym
- min. 8 biegi zmieniane pod obciążeniem
- pompa hydrauliczna o wydajności min. 150 l/min.
- 8 wyjść na hydraulikę w tym 2 z przodu
- kabina dwuosobowa, amortyzowana, ogrzewana i klimatyzowana
- fotel pneumatyczny
- fotel pasażera
- przedni TUZ o udźwigu min. 3 tony
- dopuszczalna masa całkowita max. 9500kg
- instalacja hamulcowa do przyczep 1 + 2-obowodowa
- zaczep górny automatyczny + dolny rolniczy
- tylni WOM 540/540E/1000 obr./min.
- podnośnik tylni o udźwigu min. 7860kg
- oświetlenie robocze LED
- lampa błyskowa
2. Parametry pługu do odśnieżania:
- szerokość robocza od 2,5m do 3,0m
- czteropozycyjny
- lemiesz gumowy
- koła podporowe
- światła obrysowe
3. Parametry kosiarki wysięgnikowej:
- zasięg ramienia od 6m do 7m
- głowica tnąca min. 1,2m
- zasięg w rowie pod kątem 45st min. 3,5m
- obrotowe ramie umożliwiające pracę w trudno dostępnych miejscach
- elementy robocze - bijaki
- sterowanie joystick elektryczny proporcjonalny
- moc rotatora min. 45KM
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w pliku OPZ.
3.9.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
100 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Farmasz Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331407900
4.3.3.) Ulica: Bogdanka
4.3.4.) Miejscowość: Brzeziny
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-060
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 614385 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00329387/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 614385,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |