Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410599
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410599/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 13:55
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb3b8e61-8358-458d-bc3d-39cdfe0319c8
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410599 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek 18
1.4.2.) Miejscowość: Jasło
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb3b8e61-8358-458d-bc3d-39cdfe0319c8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410599
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00244441
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie prawostronnego chodnika dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród wraz z przebudową odwodnienia drogi, wykonaniem poszerzenia jezdni oraz przebudową zjazdów w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1902R Stary Żmigród – Łysa Góra w miejscowości Stary Żmigród.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót pomiarowych oraz inwentaryzacji powykonawczej,
2) roboty rozbiórkowe istniejących nawierzchni, krawężników, obrzeży oraz przepustów,
3) wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z kolektorami, przykanalikami, studniami rewizyjnymi
i studzienkami ściekowymi,
4) wykonanie umocnienia skarp i elementów odwodnienia,
5) budowę chodnika z kostki brukowej betonowej wraz z podbudową, krawężnikami i obrzeżami,
6) wykonanie poszerzenia jezdni wraz z warstwami konstrukcyjnymi nawierzchni,
7) wykonanie nawierzchni bitumicznych,
8) przebudowę istniejących zjazdów,
9) wykonanie robót wykończeniowych, w tym plantowania terenu, obsiania skarp oraz montażu balustrad chodnikowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załączniki nr 5 SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gor-Bud S.C. Osioł-Zawadowicz Jerzy
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Gor-Bud S.C. Mikołajczyk Daniel
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7382067336
4.3.3.) Ulica: Strzeszyn 332
4.3.4.) Miejscowość: Biecz
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-340
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 535931,11 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00310267/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy oraz zapewnienia właściwego funkcjonowania drogi, których konieczność wykonania wynikła na etapie realizacji przedmiotu umowy i jest bezpośrednio związana z dostosowaniem przedmiotu umowy do rzeczywistych warunków terenowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakres obejmuje w szczególności frezowanie nawierzchni, profilowanie i zagęszczenie, podbudowę z kruszyw, wykonanie warstwy bitumicznej wiążącej, skropienie, wykonanie warstwy ścieralnej oraz poboczy z mieszanki kruszyw.
5.4.6.) Wartość zmiany: 79290,72
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 615221,83 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |