Modernizacja instalacji Telewizyjnego Systemu Nadzoru dla Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie
KRAJOWY OŚRODEK ZAPOBIEGANIA ZACHOWANIOM DYSSOCJALNYM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410631
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410631/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:02
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83c93aca-0fce-4c16-bae8-6d0af9eb5c9f
- Identyfikator
- 9710722173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410631 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji Telewizyjnego Systemu Nadzoru dla Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK ZAPOBIEGANIA ZACHOWANIOM DYSSOCJALNYM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 147060927
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zalesie 1A
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 235 71 54
1.5.8.) Numer faksu: 24 235 71 55
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kozzd-gostynin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozzd-gostynin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
BIP: http://kozzd-gostynin.bip.eur.pl Platforma: https://kozzd-gostynin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji Telewizyjnego Systemu Nadzoru dla Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83c93aca-0fce-4c16-bae8-6d0af9eb5c9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410631
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00166916/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja instalacji Telewizyjnego Systemu Nadzoru dla Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208650
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TPBN/1/2026/G
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1586991,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie obejmujące modernizację instalacji Telewizyjnego Systemu Nadzoru dla Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, który został określony przez Zamawiającego w punkcie V specyfikacji warunków zamówienia oraz zgodnie z załączoną do dokumentacji postępowania dokumentacją projektową oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” dokumentacja udostępniona na stronie internetowej pod adresem: https://kozzd-gostynin.bip.eur.pl/public/?id=210626
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.)„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”.
Uzasadnienie faktyczne: W wyniku ponownego badania i oceny ofert, zgodnie z wytycznymi wyroku z dnia 13.07.2026r., sygn. akt KIO 2879/26, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, w związku z brakiem ofert niepodlegających odrzuceniu. Zamawiający dokonując ponownej oceny ofert, odrzucił oferty Wykonawców biorących udział w postępowaniu, tj.:
1) MAXTO Technology sp. z o.o., ul. Willowa 87, 32-085 Modliszka;
2) Lider konsorcjum: Profer Sp. z o.o., ul. Bobrowa 4, 43-316 Bielsko-Biała, Partner konsorcjum: Defence Services Sp. z o.o., ul. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław;
na postawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |