Zakup i dostawa materiałów pędnych i smarów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410633
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 14:02
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1d330ec-c8e3-433e-a173-c85227d6fb3c
Identyfikator
5272391342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje smarowe i środki smarowe

Wykonawcy

2 przyznane

'SPECOL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL · lot 0
252 201,42 PLN
WOJAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMińsk Mazowiecki, PL · lot 1
86 797,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410633 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa materiałów pędnych i smarów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015314451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obozowa 43

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-161

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 223910100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mpo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpo.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mpowarszawa.ezamawiajacy.pl/pn/mpowarszawa/demand/287888/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa materiałów pędnych i smarów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1d330ec-c8e3-433e-a173-c85227d6fb3c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.27.19.2026.JN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów pędnych i smarów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Zakup i dostawa olejów hydraulicznych, przekładniowych, mineralnych oraz transformatorowych.
Planowany termin realizacji umów – 3 miesiące od dnia podpisania umowy.
Umowy będą realizowane w oparciu o ceny jednostkowe, zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie najkorzystniejszej oraz w oparciu o zamówienia częściowe, które złożone zostaną za pośrednictwem poczty elektronicznej. Umowa zostanie podpisana na wartość oferty, złożonej przez Wykonawcę.
Termin realizacji zamówienia częściowego wynosi do 30 dni kalendarzowych od momentu złożenia przez Zamawiającego zamówienia częściowego (pocztą elektroniczną).
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert zawierających oleje po regeneracji.
Dostawa zamówienia realizowana będzie, w dni robocze (z wyłączeniem dni wolnych od pracy, tj. sobót, niedziel i świąt) w godzinach 8.00-14.00.
Wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia – minimum 24 miesiące, licząc od dnia dostarczenia przedmiotu umowy. Dla przedmiotu zamówienia, dla którego producent określa dłuższy okres gwarancji, Wykonawca udziela takiego samego okresu gwarancji licząc od dnia, w którym dokonano weryfikacji zgodności dostawy z zamówieniem
Oferowane produkty muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w tabelach opisu przedmiotu zamówienia oraz posiadać karty charakterystyki substancji niebezpiecznej lub preparatu niebezpiecznego (o ile jest wymagana dla danego produktu).

4.5.3.) Główny kod CPV: 09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe

4.5.5.) Wartość części: 252201,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów pędnych i smarów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. z podziałem na zadania: Zadanie 2 – Zakup i dostawa smarów.
Planowany termin realizacji umów – 3 miesiące od dnia podpisania umowy.
Umowy będą realizowane w oparciu o ceny jednostkowe, zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie najkorzystniejszej oraz w oparciu o zamówienia częściowe, które złożone zostaną za pośrednictwem poczty elektronicznej. Umowa zostanie podpisana na wartość oferty, złożonej przez Wykonawcę.
Termin realizacji zamówienia częściowego wynosi do 30 dni kalendarzowych od momentu złożenia przez Zamawiającego zamówienia częściowego (pocztą elektroniczną).
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert zawierających oleje po regeneracji.
Dostawa zamówienia realizowana będzie, w dni robocze (z wyłączeniem dni wolnych od pracy, tj. sobót, niedziel i świąt) w godzinach 8.00-14.00.
Wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia – minimum 24 miesiące, licząc od dnia dostarczenia przedmiotu umowy. Dla przedmiotu zamówienia, dla którego producent określa dłuższy okres gwarancji, Wykonawca udziela takiego samego okresu gwarancji licząc od dnia, w którym dokonano weryfikacji zgodności dostawy z zamówieniem
Oferowane produkty muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w tabelach opisu przedmiotu zamówienia oraz posiadać karty charakterystyki substancji niebezpiecznej lub preparatu niebezpiecznego (o ile jest wymagana dla danego produktu).

4.5.3.) Główny kod CPV: 09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe

4.5.5.) Wartość części: 86797,44 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252201,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275007,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252201,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPECOL sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272453121

7.3.3) Ulica: Kluczborska 31,

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-508

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Odbiór odpadów o kodach 15 01 10*.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252201,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86797,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86797,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86797,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOJAM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222343182

7.3.3) Ulica: Józefa Mireckiego 13A lok. 7M

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Odbiór odpadów o kodach 15 01 10* oraz 15 01 02.

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86797,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy