Dokumentacja projektowa kompleksowego zagospodarowania terenu LKS 35 Gierałtowice

GMINA GIERAŁTOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410635
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410635/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 14:02
Lokalizacja
Gierałtowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80c99336-696d-4716-979c-0ef7f27e7c3f
Identyfikator
9691606909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA PROJEKTOWA "PIK" S.C., PINDUR MACIEJ, PINDUR ANNAŻory, PL · lot 0
219 874,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410635 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja projektowa kompleksowego zagospodarowania terenu
LKS 35 Gierałtowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIERAŁTOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257848

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Władysława Roboty 48

1.5.2.) Miejscowość: Gierałtowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-186

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 30 11 340, 32 30 11 350

1.5.8.) Numer faksu: 32 30 11 341

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gieraltowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gieraltowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gieraltowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokumentacja projektowa kompleksowego zagospodarowania terenu
LKS 35 Gierałtowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80c99336-696d-4716-979c-0ef7f27e7c3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410635

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037189/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dokumentacja projektowa kompleksowego zagospodarowania terenu LKS 35 Gierałtowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286102

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/7/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 259561,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie: Dokumentacja projektowa kompleksowego zagospodarowania terenu LKS 35 Gierałtowice. Zadanie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej kompleksowego zagospodarowania terenu LKS 35 Gierałtowice ( między innymi: boisko piłkarskie, boisko treningowe, trybuny dla kibiców, miejsca postojowe, chodniki i dojścia piesze oraz elementy małej architektury) wraz z budynkiem klubowym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 7 do SWZ wraz z koncepcją przebudowy boiska sportowego „LKS 35 GIERAŁTOWICE” przy ul. Stachury w Gierałtowicach opracowaną przez PROJEKT 3 Marek Pelc 44-200 Rybnik ul. Św. Antoniego 1. Przedmiotowe elementy stanowią łącznie opis przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części z uwagi na fakt, iż niniejsza dokumentacja projektowa stanowi zintegrowane ze sobą elementy prac projektowych, których nie można dzielić. Jej poszczególne elementy są ze sobą nierozerwalnie związane zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym. Powyższe może utrudnić lub uniemożliwić koordynację wielobranżowych prac projektowych prowadzonych przez kilka podmiotów, czego konsekwencją będzie zagrożenie właściwego wykonania zamówienia. Zamawiający działając racjonalnie, poprzez uzyskanie najlepszych efektów z poniesionych nakładów, nie może dopuścić do maksymalnego możliwego rozdrobnienia zamówienia, z uwagi na fakt, że nadmierne rozdrobnienie przedmiotowego zamówienia na części może pociągnąć za sobą negatywne skutki dla Zamawiającego. Ponadto, zamówienie jest odpowiednie dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, więc brak podziału zadania na części w żaden sposób nie prowadzi do ograniczenia konkurencji w postępowaniu.
4. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy.
1) Ze względu na specyfikę zamówienia Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę.
5. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych w zakresie oceny doświadczenia Wykonawcy w związku z kryterium oceny ofert: „Doświadczenie projektanta branży architektonicznej - koordynatora”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219874,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306024,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219874,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA PROJEKTOWA „PIK” S.C. ANNA I MACIEJ PINDUROWIE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 651-000-43-36

7.3.3) Ulica: Szeroka 24

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.5) Kod pocztowy: 44-240

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219874,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-06 do 2027-10-06
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi