Przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w ramach projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj (...)
Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410673
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:09
- Lokalizacja
- Lędziny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af479326-3ef6-444f-8c53-09fff74fd1ec
- Identyfikator
- 6462421207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410673 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w
ramach projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieruńsko-Lędziński ul. św. Kingi 1 43-155 Bieruń działający przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lędzińska 24 43-140 Lędziny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276289890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lędzińska 24
1.5.2.) Miejscowość: Lędziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-140
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprledziny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcpr-powiatbl.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af479326-3ef6-444f-8c53-09fff74fd1ec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci wramach projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj (...)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af479326-3ef6-444f-8c53-09fff74fd1ec
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00124154/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Przeprowadzenie szkoleń i zajęć dla uczestników projektu: „Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osób usamodzielnianych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osob usamodzielnianych“2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236252
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Powiat Bieruńsko – Lędziński w ramach projektu „Wspieraj, Wzmacniaj,
Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osob
usamodzielnianych“ realizowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego
2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+), dla Priorytetu: FESL.07.00 – Fundusze
Europejskie dla społeczeństwa, dla Działania: FESL.07.07 – Wsparcie rodziny, dzieci i
młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej, numer wniosku o
dofinansowanie: FESL.07.07-IZ.01-0A83/24, planuje wyłonienie Wykonawcy do
przeprowadzenie specjalistycznych treningów rozwojowych dla dzieci w ramach
ww. projektu.
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie specjalistycznych treningów
rozwojowych dla dzieci w pieczy w postaci:
1. Treningu Umiejętności Społecznych
2. Trening zastępowania agresji, składający się z trzech modułów:
- Trening Umiejętności Prospołecznych,
- Trening Kontroli Złości,
- Trening Wnioskowania Moralnego
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z odrzuceniem wszystkich ofert złożonych w przedmiotowympostępowaniu, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na
podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień
publicznych.
W toku postępowania odrzucono wszystkie złożone oferty, tj. oferty Wykonawców:
Veritum – Centrum Szkoleniowe, Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz, EVEREST
Consulting&Szkolenia Marcin Kottas, Rehabilis mgr Marcin Lis oraz Polski Instytut
Rozwoju Trenerów i Coachów. W konsekwencji w postępowaniu nie pozostała żadna
oferta niepodlegająca odrzuceniu, która mogłaby zostać wybrana jako
najkorzystniejsza.
Projekt „Wspieraj, Wzmacniaj, Usamodzielniaj – Program deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej i wsparcia osób
usamodzielnianych“ realizowany jest w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+),
dla Priorytetu: FESL.07.00 – Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, dla Działania: FESL.07.07 – Wsparcie rodziny, dzieci i
młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej.
Mając powyższe na uwadze, zachodzi przesłanka obligatoryjnego unieważnienia
postępowania określona w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, zgodnie z którą Zamawiający
unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |