Zakup myjni dezynfektora realizowany w ramach otrzymanej dotacji celowej pod nazwą: „Zakup myjni dezynfektora dla Centralnej Sterylizacji Woj. Szpitala Specjal. im. NMP w Częstochowie.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410648
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410648/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:04
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc5065a2-d91a-4beb-9b0f-3d61f96255e5
- Identyfikator
- 5732299604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410648 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup myjni dezynfektora realizowany w ramach otrzymanej dotacji celowej pod nazwą: „Zakup myjni dezynfektora dla Centralnej Sterylizacji Woj. Szpitala Specjal. im. NMP w Częstochowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001281053
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bialska 104/118
1.4.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@data.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalparkitka.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc5065a2-d91a-4beb-9b0f-3d61f96255e5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410648
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00238491
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup myjni dezynfektora realizowany w ramach otrzymanej dotacji celowej pod nazwą: „Zakup myjni dezynfektora dla Centralnej Sterylizacji Woj. Szpitala Specjal. im. NMP w Częstochowie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: ZAKUP MYJNI DEZYNFEKTORA realizowany w ramach otrzymanej dotacji celowej na zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Zakup myjni dezynfektora dla Centralnej Sterylizacji Wojewódzkiego Szpital Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie – obiekt przy ul. Bialskiej 104/118”.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4. Powody niedokonania podziału zamówienia na części:
W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych (przedmiot zamówienia nie jest podzielny). Powierzenie tego zadania kilku Wykonawcom nie jest możliwe ze względów technicznych – przedmiotem zamówienia jest jeden aparat - poszczególne elementy muszą być ze sobą zintegrowane pod względem kompatybilności za co Wykonawca bierze odpowiedzialność w ramach udzielonej gwarancji.
dezynfekcyjne i higieniczne
5. Zamawiający informuje o możliwości unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia na postawie art. 310 ustawy Pzp, zgodnie, z którym Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
3.9.) Główny kod CPV: 33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
112 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-22-39-631
4.3.3.) Ulica: ul. Poleczki 30
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-822
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 388143,36 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00274027/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 388143,36 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |