Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu obejmującego zadanie pn.: ,,Budowa drogi gminnej nr 121208W ulica Karola Szwanke w Ciechanowie.”
GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410709
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410709/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:19
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c67b248f-707a-423f-bbd9-a0c2c9ee27e8
- Identyfikator
- 5661876536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410709 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu
obejmującego zadanie pn.: ,,Budowa drogi gminnej nr 121208W ulica Karola Szwanke w Ciechanowie.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377824
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.4.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umciechanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umciechanow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c67b248f-707a-423f-bbd9-a0c2c9ee27e8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410709
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00099584
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu
obejmującego zadanie pn.: ,,Budowa drogi gminnej nr 121208W ulica Karola Szwanke w Ciechanowie.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie usługi wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie ulicy Szwanke w ramach zadania pn.: ,,Budowa drogi gminnej nr 121208W ulica Karola Szwanke w Ciechanowie.”
Inwestycja realizowana na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Budowa drogi gminnej nr 121208W ul. Szwanke w Ciechanowie na odcinku od ul. Ranieckiej do ul. Płońskiej” opracowanej przez jednostkę projektową MG BC sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Metalowej 3, 10-603 Olsztyn.
Zakres prac objętych nadzorem oraz obowiązki zespołu inżyniera kontraktu zawarto w Opisie Przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
540 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "TOM-BUD" TOMASZ TYSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671737368
4.3.3.) Ulica: PÓŁNOCNA
4.3.4.) Miejscowość: PŁOŃSK
4.3.5.) Kod pocztowy: 09-100
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 63960,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00175288/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 63960,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |