Termomodernizacja budynku przy ul. Plac Zamkowy 7 w Koninie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410725
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410725/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:21
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e241104-082d-43fb-b33d-dee45f49a880
- Identyfikator
- 6650001214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410725 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku przy ul. Plac Zamkowy 7 w Koninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
1.2.) Oddział zamawiającego: PGKiM Sp. z o.o. w Koninie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310018543
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Marii Dąbrowskiej 8
1.4.2.) Miejscowość: Konin
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.7.) Numer telefonu: 6324228276
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pgkim.konin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkim.konin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e241104-082d-43fb-b33d-dee45f49a880
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410725
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00171302
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
NextGenerationEU, Krajowy Plan Odbudowy
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja budynku przy ul. Plac Zamkowy 7 w Koninie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku przy ul. Plac Zamkowy 7 w Koninie.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu: Program TERMO finansowanego ze środków Unii Europejskiej, którego przedmiotem jest termomodernizacja budynku przy
ul. Plac Zamkowy 7 w Koninie.
Zakres robót obejmuje:
1. ocieplenie stropu,
2. wymiana okien i drzwi zewnętrznych,
3. modernizacja systemu przygotowania c.w.u. oraz c.o.
4. remont dachu,
5. remont ścian zewnętrznych,
6. remont stropu nap piwnicą,
7. remont ścian fundamentowych,
8. remont piwnic,
9. remont klatki schodowej,
10. remont odprowadzenia wód opadowych i odwodnienie podwórka,
11. remont inst. wentylacyjnej,
12. remont inst. wod-kan,
Szczegółowy zakres robot budowlanych określa przedmiar robót i dokumentacja projektowa stanowiące załączniki nr 5 i nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RAM-BUD Rafał Oliwecki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653015458
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Krzymów
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1967819,31 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00253337/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Brak możliwość prawidłowo wykonania zadania w wyznaczonym terminie
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania zamówienia do 10.08.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1967819,31 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |