Realizacja kursów z różnych branż dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: „Fachowcy w swojej branży II”
Powiat Brzeski - Starostwo Powiatowe w Brzesku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410748
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410748/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:25
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4de8abb-9e07-491a-9c7c-de3883019282
- Identyfikator
- 8691652725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410748 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Realizacja kursów z różnych branż dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: „Fachowcy w swojej branży II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Brzeski - Starostwo Powiatowe w Brzesku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665060
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Głowackiego 51
1.4.2.) Miejscowość: Brzesko
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.7.) Numer telefonu: 14 663 31 11
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatbrzeski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbrzeski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4de8abb-9e07-491a-9c7c-de3883019282
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410748
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00159159
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Fachowcy w swojej branży II” realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 6.11 Wsparcie kształcenia zawodowego, Typ projektu A. Podniesienie jakości kształcenia zawodowego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Realizacja kursów z różnych branż dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu: „Fachowcy w swojej branży II”
Umowa dla części nr 32
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 32 – Kurs spawania metodą MAG – Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
Ogólny, jak i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1a i 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne.
Liczba uczestników kursu: 10 uczniów.
Czast trwania kursu: 145 godzin (w tym 25 godzin zajęć teoretycznych, 120 godzin zajęć praktycznych).
3.9.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GRUPA TISBUD Jarosław Gargula
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 734-100-03-06
4.3.3.) Ulica: Jana Pawła II 35
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 29480,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00342249/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 29480,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |