„Modernizacja węzłów sanitarnych wraz z pracami towarzyszącymi w Przychodni Nr 1 WOMP-ZCLiP w Szczecinie przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie”
WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY - ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM LECZENIA I PROFILAKTYKI W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410770
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410770/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:29
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2049e9b4-f50b-4a7c-a3d5-3e2c91b39546
- Identyfikator
- 8522191262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410770 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Modernizacja węzłów sanitarnych wraz z pracami towarzyszącymi w Przychodni Nr 1 WOMP-ZCLiP w Szczecinie przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY - ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM LECZENIA I PROFILAKTYKI W SZCZECINIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000646392
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bolesława Śmiałego 33
1.4.2.) Miejscowość: Szczecin
1.4.3.) Kod pocztowy: 70-347
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.4.7.) Numer telefonu: 91 43 49 123 / 135
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@womp.szczecin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.womp.szczecin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2049e9b4-f50b-4a7c-a3d5-3e2c91b39546
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410770
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00214813
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Modernizacja węzłów sanitarnych wraz z pracami towarzyszącymi w Przychodni Nr 1 WOMP-ZCLiP w Szczecinie przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: ,,Modernizacja węzłów sanitarnych wraz z pracami towarzyszącymi w Przychodni Nr 1
WOMP-ZCLiP w Szczecinie przy ul. Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie”.
Wykonawca zapewnia we własnym zakresie wszelkie urządzenia i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowy opis, zakres oraz sposób realizacji zamówienia określa:
• Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ;
• Przedmiar robót (załącznik do OPZ) – z zastrzeżeniem w pkt 12.5 i 8.18;
• Wzór umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): YSV SP. Z O.O
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381448917
4.3.3.) Ulica: Małkowskiego 30/1
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 70-304
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 324000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00279117/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 324000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |