Dostawa alkoholu laboratoryjnego, zestawów do diagnostyki gruźlicy oraz zestawów odczynnikowych określonych w 3 pakietach.
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410777
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410777/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-189d17bd-925f-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5250008838
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410777 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa alkoholu laboratoryjnego, zestawów do diagnostyki gruźlicy oraz zestawów odczynnikowych określonych w 3 pakietach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288490
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Płocka 26
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-138
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 43 12 312
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mo.pacuszka@igichp.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igichp.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-189d17bd-925f-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410777
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00026295
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa alkoholu laboratoryjnego, zestawów do diagnostyki gruźlicy oraz zestawów odczynnikowych określonych w 3 pakietach.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet Nr 2: Zestawy do diagnostyki gruźlicy kompatybilne z systemem AutoPure 20B, będącym na stanie IGiChP: 1. Zestawy do testów T-SPOT®.TB, op. 30;/2. RPMI 1640 Medium liquid, op. 25;/3. AIM V Medium liquid, op. 10;/4. Probówki Leucosep 10 ml, op. 15;/5. Zestaw T-Cell Select, op 3.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EUROIMMUN Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932230081
4.3.3.) Ulica: Widna 2A
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-543
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 135259,91 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00101535/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 6
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy poprzez wydłużenie okresu trwania umowy w przypadku niewyczerpania całości asortymentu stanowiącego przedmiot umowy do czasu jego wyczerpania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu trwania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy poprzez wydłużenie okresu trwania umowy w przypadku niewyczerpania całości asortymentu stanowiącego przedmiot umowy do czasu jego wyczerpania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu trwania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy poprzez wydłużenie okresu trwania umowy w przypadku niewyczerpania całości asortymentu stanowiącego przedmiot umowy do czasu jego wyczerpania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu trwania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy poprzez wydłużenie okresu trwania umowy w przypadku niewyczerpania całości asortymentu stanowiącego przedmiot umowy do czasu jego wyczerpania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu trwania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy poprzez wydłużenie okresu trwania umowy w przypadku niewyczerpania całości asortymentu stanowiącego przedmiot umowy do czasu jego wyczerpania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu trwania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany umowy poprzez wydłużenie okresu trwania umowy w przypadku niewyczerpania całości asortymentu stanowiącego przedmiot umowy do czasu jego wyczerpania.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu trwania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 52852,31 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |