Dostawa rękawic diagnostyczno-zabiegowych, medycznych nitrylowych oraz rękawic diagnostycznych.

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410792
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410792/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 14:34
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-730ea2a1-6c28-46b8-b930-76ba9fce0443
Identyfikator
5250008838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice chirurgiczneMateriały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410792 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa rękawic diagnostyczno-zabiegowych, medycznych nitrylowych oraz rękawic diagnostycznych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288490

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Płocka 26

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-138

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mo.pacuszka@igichp.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igichp.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-730ea2a1-6c28-46b8-b930-76ba9fce0443

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410792

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00317785

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa rękawic diagnostyczno-zabiegowych, medycznych nitrylowych oraz rękawic diagnostycznych.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa rękawic diagnostyczno-zabiegowych, medycznych nitrylowych oraz rękawic diagnostycznych: /1. Rękawice diagnostyczne nitrylowe, bezpudrowe niesterylne/ 1a. Rozmiar S, 7 000 op. /1b. Rozmiar M, 12 000 op. /1c. Rozmiar L, 7 000 op. /1d. Romiar XL, 1 000 op. /2. Rękawice diagnostyczne, ochronne, niejałowe, bezpudrowe, z lateksu kauczuku naturalnego, 50 op. /3. Rękawice nitrylowe bezpudrowe, 100 op.

3.9.) Główny kod CPV: 33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZARYS International Group Sp. z o.o. sp.k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 273295877

4.3.4.) Miejscowość: Zabrze

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 193131,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00369750/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 192888,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy