Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące AI i integracją PUI, cyfrowy bunkier danych obrazowych oraz system LLM do rozpoznawania głosu i wypełniania dokumentów medycznyc
KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410812
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410812/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:37
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6505c5d3-077b-40da-aa27-34a096962a22
- Identyfikator
- 8131502114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410812 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące AI i integracją PUI, cyfrowy bunkier danych obrazowych oraz system LLM do rozpoznawania głosu i wypełniania dokumentów medycznyc
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690697529
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Lwowska 60
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-301
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital2.rzeszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital2.rzeszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6505c5d3-077b-40da-aa27-34a096962a22
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410812
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Numer publikacji ogłoszenia: 365995-2026 Numer wydania Dz.U. S: 101/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące AI i integracją PUI, cyfrowy bunkier danych obrazowych oraz system LLM do rozpoznawania głosu i wypełniania dokumentów medycznyc
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Rozbudowa systemu radiologicznego szpitala o narzędzia wykorzystujące AI i integracją PUI, cyfrowy bunkier danych obrazowych oraz system LLM do rozpoznawania głosu i wypełniania dokumentów medycznyc
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pixel Technology Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7271010965
4.3.3.) Ulica: ul. Piękna 1,
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 93-558
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2216460,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Numer publikacji ogłoszenia: 502604-2026 Numer wydania Dz.U. S: 138/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2216460,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Niniejsze zamówienie jest współfinansowane w ramach projektu pn. Rozwój usług cyfrowych i poprawa cyberbezpieczeństwa w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie” nr KPOD.07.03-IP.10-0261/25, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Priorytet: Efektywność, dostępność i jakość systemuochrony zdrowia - część grantowa Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Numer naboru: KPOD.07.03-IP.10-001/25
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |