„Remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 Wałbrzychu”
Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410825
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410825/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:40
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db00f3c7-afe8-4908-a777-5c4796f76902
- Identyfikator
- 8862608287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410825 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 Wałbrzychu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891337815
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Generała Andersa 48
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-304
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzbwalbrzych.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbwalbrzych.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db00f3c7-afe8-4908-a777-5c4796f76902
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410825
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00590217
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 Wałbrzychu”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie budynku wielorodzinnego w tym lokalu nr 6, zlokalizowanego przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1, 33/2, 24/2 obręb Podgórze nr 39), zgodnie z poniższą dokumentacją:
• Projekt architektoniczno-budowlany: – remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodle-głości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39);
• Projekt techniczny – architektura i konstrukcja: – remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39);
• Projekt techniczny – instalacje sanitarne: – remont budynku wielorodzinnego przy ul. Nie-podległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39);
• Projekt techniczny – instalacje elektryczne: – remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39);
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót ogólnobudowlanych – remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Pod-górze nr 39);
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót elektrycznych i elektroenergetycznych – remont budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39);
• Specyfikacja wykonania i odbioru robót – instalacje sanitarne – remont budynku wieloro-dzinnego przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39);
• Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – remont budynku wielorodzinne-go przy ul. Niepodległości 175 w Wałbrzychu (dz. nr 33/1,33/2,24/2 obręb Podgórze nr 39).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45262300-4 - Betonowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842803525
4.3.3.) Ulica: ul. Piastowska 19
4.3.4.) Miejscowość: Radwanice
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-010
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 472510,28 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00035555/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji robót budowlanych zaszła konieczność realizacji robót dodatkowych, które są niezbędne do prawidłowej
realizacji zadania podstawowego, a które nie zostały ujęte w przedmiarze robót.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Należy przerobić uszkodzony strop na belkach drewnianych i zastąpić go stropem WPS na belkach stalowych na klatce
schodowej
5.4.6.) Wartość zmiany: 20325,08
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 541330,39 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |