Dostawa artykułów spożywczych dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Siennicy

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410828/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 14:41
Lokalizacja
Siennica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d013b79c-a557-416b-b27e-7ff43c439440
Identyfikator
8221948339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeDania gotoweRyby mrożoneProdukty mleczarskieZboża i ziemniakiSurowe oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyPieczywo

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410828 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych dla Publicznej Szkoły Podstawowej
w Siennicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000636962

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Latowicka 16

1.4.2.) Miejscowość: Siennica

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-332

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pspsiennica.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pspsiennica.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d013b79c-a557-416b-b27e-7ff43c439440

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410828

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00322433

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa artykułów spożywczych dla Publicznej Szkoły Podstawowej
w Siennicy

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 1 Dostawa artykułów spożywczych do głównej siedziby Publicznej Szkoły Podstawowej
w Siennicy
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do głównej siedziby Publicznej Szkoły Podstawowej im.
Henryka Sienkiewicza w Siennicy – ul. Latowicka 16.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

15894300-4 - Dania gotowe

15221000-3 - Ryby mrożone

15500000-3 - Produkty mleczarskie

03210000-6 - Zboża i ziemniaki

15410000-5 - Surowe oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

15811000-6 - Pieczywo

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

11 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DELIKATESY KULFON Marcin Sibilski, Tomasz Sibilski spółka komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5321916343

4.3.3.) Ulica: 1-go Maja 65

4.3.4.) Miejscowość: Kołbiel

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-340

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 200299,78 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00420435/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 306044,39 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy