Usługi medyczne
INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410845
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410845/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab391f2c-0dd0-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5250008560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410845 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi medyczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325908
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Księcia Janusza 64
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-452
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@igf.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.igf.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab391f2c-0dd0-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410845
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00266015
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi medyczne
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy wraz z pakietem medycznym dla pracowników Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, Grójcu i Helu wraz z pakietem medycznym dla członków ich rodzin przez okres maksymalnie 36 miesięcy, obejmujące wykonywanie świadczeń zdrowotnych, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 633 z późn. zm.) w następujących zakresach:
a) opieka medyczna w zakresie medycyny pracy dla ok. 160 pracowników Instytutu Geofizyki PAN,
b) podstawowa, opieka medyczna dla ok. 100 pracowników Instytutu Geofizyki PAN;
c) dodatkowa, opieka medyczna dla ok. 60 pracowników Instytutu Geofizyki PAN;
d) opieka medyczna dla ok. 70 członków rodzin i/lub partnerów życiowych dla ok. 42 pracowników Instytutu Geofizyki PAN.
3.9.) Główny kod CPV: 85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie
85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PZU Zdrowie SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 143343166
4.3.3.) Ulica: Rondo Ignacego Daszyńskiego 4
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-843
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1062000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00298358/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność kontynuacji (zachowanie ciągłości) realizacji usługi do czasu rozpoczęcia realizacji nowej umowy od 01.08.2026 r. i wymagało to wydłużenia terminu obowiązującej umowy o 12 dni.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
okres realizowanego zamówienia opcjonalnego uległ wydłużeniu o 12 dni i łączny okres realizacji umowy zakończył się w dniu 31.07.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 712964,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |