Wykonanie dokumentacji projektowej budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Dębowej, Wrzosowej i Konwaliowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna"

GMINA JABŁONNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410879
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 14:52
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-def09924-ceb9-4949-8539-96cc6f6c70ed
Identyfikator
5361771514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE EKO JABŁONNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJabłonna, PL · lot 0
73 185 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410879 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Dębowej, Wrzosowej i Konwaliowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Dębowej, Wrzosowej i Konwaliowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-def09924-ceb9-4949-8539-96cc6f6c70ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029823/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zaprojektowanie sieci kanalizacji sanitarnej i/lub sieci wodociągowej na terenie Gminy Jabłonna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248229

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt. 1 w zw. Z art.. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 68000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Etap I: "Wykonanie dokumentacji projektowej budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Dębowej, Wrzosowej i Konwaliowej w miejscowości Jabłonna, gmina Jabłonna”.
W ramach zamówienia należy zaprojektować sieć wodociągową o długości około 1950 mb wraz z odrzutami do granic wszystkich przyległych nieruchomości, których właściciele podpiszą zobowiązanie do przyłączenia do sieci wodociągowej w terminie 6 miesięcy od zakończenia budowy sieci.
Etap II - pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie wykonanej w ramach Etapu I dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko Jabłonna Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361950731

7.3.4) Miejscowość: Jabłonna

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73185 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi