Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny samorząd"
GMINA KOWALEWO POMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410881
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410881/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 14:52
- Lokalizacja
- Kowalewo Pomorskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e4b03d9-884b-481f-a3ce-b5d7b0a87440
- Identyfikator
- 5030022196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410881 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny samorząd"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOWALEWO POMORSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118595
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 13
1.4.2.) Miejscowość: Kowalewo Pomorskie
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-410
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kowalewopomorskie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kowalewopomorskie.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e4b03d9-884b-481f-a3ce-b5d7b0a87440
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410881
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00102439
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w projekcie pt. „Cyberbezpieczny Samorząd" w ramach Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd".
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny samorząd"
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
System zasilania awaryjnego dla urządzeń przetwarzających dane.
Przedmiot zamówienia określony został szczegółowo w załączniku nr 8 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
1. Zamawiający przewiduje obowiązek odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej w celu sprawdzenia warunków teleinformatycznych i teletechnicznych będących przedmiotem zamówienia..
2. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z Wykonawcami (Rozdział XXXVIII Specyfikacji Warunków Zamówienia) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego tj:
- poniedziałek, środa, czwartek w godz. 7:00 – 15:00,
- wtorek w godz. 7:00 – 16:00,
piątek w godz. 7:00 – 14:00.
3. Potwierdzeniem dokonania wizji lokalnej będzie Oświadczenie podpisane przez osoby reprezentujące Wykonawcę oraz Zamawiającego. Osoba reprezentująca Wykonawcę musi być upełnomocniona do tej czynności w oparciu o dokumenty rejestrowe lub pełnomocnictwo przedłożone w oryginale lub kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem. Wzór Oświadczenia o przeprowadzeniu wizji lokalnej stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie będzie sporządzone w 2 jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla Wykonawcy i Zamawiającego i dołączone do oferty.
4. Koszty Wykonawcy, związane z udziałem w wizji lokalnej poniesie Wykonawca.
5. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej.
3.9.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
48822000-6 - Serwery komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GENPRO Robert Zieliński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342264555
4.3.3.) Ulica: Biskupicka 6/8
4.3.4.) Miejscowość: Brwinów
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-840
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 149937,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00157386/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W wyniku konieczności zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia, która nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy na podstawie art. 455 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r., Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1320 ze zm.) w związku z § 13 i § 15 umowy (wniosek Wykonawcy o zmianę terminu wykonania umowy z uwagi na opóźnienia dostaw związane z konfliktem na Bliskim Wschodzie).
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W wyniku zaistnienia okoliczności spowodowanych wystąpieniem siły wyższej, które doprowadziły do konieczność zmiany umowy, wprowadza się następujące zmiany:
Określoną w § 2 ust. 1 treść:
Termin wykonania przedmiotu umowy – do 90 dni od dnia podpisania umowy.
Zastępuje się treścią:
Termin wykonania przedmiotu umowy – do 22 tygodni od dnia podpisania umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 149937,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |